2410
2553
عنوان

کدوووووووم؟؟؟؟؟؟+عکس پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 46 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دقیقا برعکس گفتی😂😂

برعکس نگفتم عزیزم😊دخترعمم داره خیلی راضبه

هرچی باشه بهتر سامسونگه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
برعکس نگفتم عزیزم😊دخترعمم داره خیلی راضبه هرچی باشه بهتر سامسونگه

دختر عمه داره راضیه🤔 

الان اکثرا سامسونگ دارن راضین دوست من شیائومی نوت۸پرو  داره با اینکه از سامسونگ من گرونتره پشیمونه ک چرا a21sنگرفته.کلا بین گوشی های میان رده سامسونگ حرف اولو میزنه

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
2714
در کل استارتر اگه همسرت دنبال گوشی محکمی که باتریش دیر تمام بشه و نتش سریع باشه و کلا پردازنده قوی ش ...

اتفاقا شیائومی در مورد پردازنده هم در برابر سامسونگ ضعیفه.در مورد باتریم سامسونگ الان گوشی هاشو با ظرفیت ۴۰۰۰و۵۰۰۰میزنه.مثلا همین سامسونگ a21sظرفیت باتریش۵۰۰۰هست و با شیائومی همسطحه

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
دختر عمه داره راضیه🤔  الان اکثرا سامسونگ دارن راضین دوست من شیائومی نوت۸پرو  داره با این ...

هه اره دیدم مال من سامسونگه یه روز درمیون هنگه😏

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
هه اره دیدم مال من سامسونگه یه روز درمیون هنگه😏

مال تو قدیمیه.تاپیک قبلت عکس ایموجی گذاشتی مال گوشیای ۵سال پیش سامسونگه.۵ سال پیش اگه سامسونگ همینا رو داشت ک شیائومی اصلا اسمی ازش نبود.گوشی خودتو با گوشیای ۲۰۱۹و۲۰۲۰سامسونگ مقایسه نکن.

اگه دست کسی شیائومی  دیدی ب نظرت خوب بوده دلیل نمیشه شیائومی بهترینه.😀.تجربه ثابت کرده سامسونگ بهتره هم از لحاظ فنی هم ظاهری.طبیعیه ک شیائومی جدید از سامسونگ ۲۰۱۵بهتر باشه ولی با سامسونگ هم رده مقایسه کنی قطعا سامسونگ بهتره

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
مال تو قدیمیه.تاپیک قبلت عکس ایموجی گذاشتی مال گوشیای ۵سال پیش سامسونگه.۵ سال پیش اگه سامسونگ همینا ...

من حوصله بحث ندارم و فقط از رو تجربه حرف میزنم

موفق باشید

من حوصله بحث ندارم و فقط از رو تجربه حرف میزنم موفق باشید

ممنون.شمام موفق باشید.ولی از تجربه ای ک خودتون دارید حرف بزنید ن دختر عمه.و اینکه چیزی ک مال ۵یا۶سال پیشه با جدیدش مقایسه نکنید

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
ممنون.شمام موفق باشید.ولی از تجربه ای ک خودتون دارید حرف بزنید ن دختر عمه.و اینکه چیزی ک مال ۵یا۶سال ...

نه گل دخترعمه من چند ماه پیش شیائومی خریده😊

2706