2733
2734
عنوان

عاقبت بورسو چی میبینین

321 بازدید | 26 پست

منکه از اصل پولم تو ضررم ولی کمه بنظرتون صبر کنم یا چی؟بخدا کل سرمایه بابای کارگرمه داداشم سربازه ولم نکرد گفت برو تو بورس چیکار کنم

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

من سریعا فروختم فرار کردم . چون کاملا احساس کردم جای پولم امن نیست ..اون سودهای عجیب فقط دون پاشیدن بود الان موقع بهره برداریشونه

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی تو ضرری چاره ای جز موندن داری؟میخوای با ضرر خارج شی؟

چقدر سرمایه داشتی چقدر ضرر؟ چیا خریدی؟

اگر میدانستم به تو منجر خواهد شد....هزاربار میزیستم.... تمام آن عمر پریشان را....
2731

من کلا بورسو قبول ندارم 

دلم باهاش نیست 😂😂😂😂😂همینجوریا کلا به دلم نمیشینه 😂😂

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

1 سال صبر کن 

تو ضرر نفروش 

الان که ضرر کردی

فکر کن با ضرر بفروشی و سال بعد ببینی دوباره رشد کرد چه حالی میشی؟

میدونم سخته  اما فعلا رو این پول حساب نکن فراموشش کن

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2740

بورس بازاریه که مثبتو منفی میشه، انتظار اینکه هر روز توقع داشته باشی پرتفوی خودتو نگاه کنی ببینی سبزه و هر روز بیشتر از دیروز میره بالا اشتباهه

باید دانششو کسب کنی، که بدونی کِی چی بخری و کِی سهمتو بفروشی

شانسی که نیست

تا سال آینده میمونیم ببینیم چی میشه

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.

پیش بینی ها منفی 

و گفتن صعود فعلا فراموش کنید😥

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2706