2733
2739
عنوان

عاقبت بورسو چی میبینین

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی کسی میدونه وعده پیروزی روحانی برای شنبه و یکشنبه چی بود؟

برگشت صد در صدی تحریم ها!امروز امریکا تصویب کرد

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
2731

به نظر من بورس دوباره سبز ميشه و درست ميشه اما بورس جاي مطميني نبستش اخر اخرش هم هر چقدر سود بكنين اندازه سكه نميشه شايد مقطعي خيلي بالا بره و چند برابر سكه سود بده اما در بلندمدت سكه بهترين و امنترين سرمايه گذاريه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
وقتی تو ضرری چاره ای جز موندن داری؟میخوای با ضرر خارج شی؟ چقدر سرمایه داشتی چقدر ضرر؟ چیا خریدی؟

۲۲گزاشتم ۴ضررم ۱۵تومنم دارا دوم گرفتم

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
1 سال صبر کن  تو ضرر نفروش  الان که ضرر کردی فکر کن با ضرر بفروشی و سال بعد ببینی دوبار ...

پول خودم نیس که فراموش کنم سرمایه مامانمه

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
بورس بازاریه که مثبتو منفی میشه، انتظار اینکه هر روز توقع داشته باشی پرتفوی خودتو نگاه کنی ببینی سبز ...

شما کامل بلدی عزیزم که راهنماییم کنی

2738
ایندش روشنه  من سهمای بنیادی و عالی دارم  تو کف قیمت خریدم  به وقتش میفروشم

ببینین من فملی فولاد شتران شبندر فاراک رتاپ شستا صبا وپاسار وغدیر دارم بنظرتون یه سال چشممو روش ببندم چیری سود میکنه سرمایه خونوادمه

شما کامل بلدی عزیزم که راهنماییم کنی

من نمیتونم راهنماییت کنم 

هر چی توی بورس یاد بگیری بازم کمه

من کلی کلاس رفتم همه ی کلاسای  استاد ترحمی تو اپاراتو بارها گوش دادم

با این حال بازهم برای خرید و فروش خودم از همسرم برای تحلیل کمک میگیرم

به غیر از عرضه اولیه ها، هر سهمو بخوام بخرم یه هفته روش کارمیکنم تا مطمئن بشم بعد بخرم

منو بگو که ۱۲تومن ضرر کردم جرات ندارم به شوهرم بگم میگه وولا رو چکار کردی میگم جاشون امن

وای عزیزم چقد بد 

کاش جبران بشه گلم تا شوهرت نفهمیده 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن