2733
2739
عنوان

کنکوری ها بیاید 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1456 بازدید | 93 پست
بیشتر توضیح میدی

ببین عزیزم یه انتخاب رشته دیگ هست که با سوابق تحصیلی هست رشته های خوبی هم داره اون رو میتونی بزنی  و اینکه تو برج ۹ دانشگاه ها تکمیل ظرفیت میزنن اونم رشته های خوب که کاری ندارن تو غیر مجازی یا مجاز میتونی انتخاب کنی و حتی قبول هم بشی فقط باید یه مشاور کاربلد پیدا کنی همین 

واسه قلب بی تابم دعا کن برام❤🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشتر از ۳۲هزار بشید روزانه غیر مجاز میشد نه همشو

بقیه رشته ها چطور غیر مجاز میشه پس

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩
2731
وای خسته شدم از پشت کنکور موندن شرایط آزاد رفتنم ندارم  دلم میخواد بمیرم

دور از جون 

اول کمی استراحت کن بعد با برنامه ریزی درست ان شالله موفق میشی 

آزاد ارزش نداره من خودم کارشناسی آزاد بودم ولی برای ارشد تلاش کردم دولتی قبول شدم الان میگم کاش برای کارشناسی هم بیشتر تلاش میکردم

2740
دولتی تا ۱۲۰۰تقریبا

یعنی دوهزارو نهصد نمیشه پزشکی.خوند حالا هر شهری.که بشه؟

فمن ذا الذی ادعوه فیستجیب لی...پس کیست که او را بخوانم تا مرا اجابت کند؟ یا الله یا الله یا الله
نه نگران نباشید کشی که غیر مجاز بشه تو تکمیل ظرفیت ها میتونه شرکت کنه و اینکه رشته های تاپ با سوابق ...

با سوابق همش چرته 

تکمیل ظرفیت میتونی ی توضیح بدی؟

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین