2733
2734
ممنون. دیگه نمیشه برای پسرم بخرم. پس یک و نیم پالایشی میخرم و یک تومنم سپهر. دیگه هر چه بادا باد

پنجاه درصد سود رو دیگه حتما میده پالایشی نگران نباش

همیشه بورس روزهای منفی داشته دقیقا قبل اومدن دارا یکم هم بازار منفی بود خیلی ها دودل بودن برا خریدش.ولی دیدین که 150 درصد سود رو داد

اگر میدانستم به تو منجر خواهد شد....هزاربار میزیستم.... تمام آن عمر پریشان را....
آهاان پالایشی میگی خوب نیس؟ وااای گیجم منم

ببین من برای خودم و همسرم هم وسپهر گرفتم هم پالایشی

پالایشی هم هر کدوم 5 تومن گرفتیم. مطمینم سود میده 

اگر میدانستم به تو منجر خواهد شد....هزاربار میزیستم.... تمام آن عمر پریشان را....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آهاان پالایشی میگی خوب نیس؟ وااای گیجم منم

من که نمیتونم به شما بگم بخر یا نه کارشناس هاش هم توی تحلیل این بازار موندند ولی اگر پولت کافیه هر دو رابخر 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
من میخواستم هفته پیش طلا بخرم ،شوهرم گفت بزار بورس پس اندازتو بعدا با سود دارا دوم میری طلا میخری من ...

این شوهرها هم فقط مانع هستن منم هرموقع باهاش مشورت میکنم میگه نه هرسری به زور رفتم طلا گرفتم 

2731
این شوهرها هم فقط مانع هستن منم هرموقع باهاش مشورت میکنم میگه نه هرسری به زور رفتم طلا گرفتم 

بهم گفت خود دانی ولی بنظرم بهتره که عرضه اولیه بخری 

نمیدونی چقدر تلاش کردم پول جمع کردم شد پنج تومن😳

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
ببین من برای خودم و همسرم هم وسپهر گرفتم هم پالایشی پالایشی هم هر کدوم 5 تومن گرفتیم. مطمینم سود می ...

واقعا سود میده ؟؟ امیدوار شدم کمی

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
2740
یعنی چطور؟

خب عرضه اولیه معمولا چهارشنبه س اینکه با آخرین روز عرضه ی پالایشی گذاشتند مشکوکه احتمالا میخان خرید هردو یا یکی از اینها محدود وکم بشه حالا کدوم یکی خدا داند نقشه شون چیه

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
راستی پالایشی میشه اندازه پونصد خرید؟

بله میشه

2706