2733
2734
عنوان

سوزش شدید واژن

131 بازدید | 11 پست

سلام از همین اول خیلی معذرت می‌خوام واسه باقی ، من چند روز بود شدید بواسیرم عود کرده بود از درد کم مونده بود گریه کنم از این پماد ها استفاده کردم روزی مثلاً سه بار اینا حالا خوب نشدم که هیچ هنوز موقع معذرت می‌خوام دفع وحشتناک درد دارم هیچ انتهای واژن 🫣یعنی بین واژن و مقعدمم ب شدت میسوزه مخصوصا موقع شماره یک هر کرمی بگی استفاده کردم دو روزه بعد هر بار دستشویی کرم واژینال زدم ،ان ان استفاده کردم حتی تتراسایکلین اما بازم میسوزه ببخشید اینه گذاشتم نگاه کردم دیدم یکم قرمز هست و چند تا دور مقعد و یکی هم انتهای واژن جوش ریز هست کسی تجربه مشابه داشته چیکار کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دارو و کرم رو بذار کنار

موز نخور

مسیرها رو پیاده برو تند

تاپیکمو بخون

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
چرا نمیری دکتر؟

واقعیت این ماه گذشته سه بار رفتم پریودم نامنظم بود عفونت داشتم همم میرفتم مشهد نمی‌خواستم پریود بشم الان باز به شوهرم بگم شاکی میشه که تو خوشت میاد هی بری دکتر😓😞

اره اره اما زیاد تاثیر نکرد رفتم شیافشم گرفتم

وقتی پماد رو میزنی اصلا نباید یبوست داشته باشی

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐