2733
2734
عنوان

دوستان نهمی😂

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 36 پست
میگم تو کل نمونه سوالا رو خوندی؟ من لصلا وقت نکردم‌نمونه سوال بخونم.هنوز فصا ۸و۹و۳ موندن..چیکار کنم ...

نمونه سوال؟ واسه چی نمونه سوال بخونم

من فعلا دارم خود کتابو میخونم نرسیدمممم

ریدم تو نیوتن و هفت جد و آبادش

@دخترکباهوش سابقم🗿🍻 فکرنمیکردم ی روز بخوام تعلیق شم؛ خلاصه ک کاربری یه ساله ام ب فنا رفت ولی برگشتم پیشتون با گودرت بیشتر😌
نهایی کشوریه. انتخاب رشتس عزیزم. برا ما نصف راه ه

چ گویم خاهر جان

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمونه سوال؟ واسه چی نمونه سوال بخونم من فعلا دارم خود کتابو میخونم نرسیدمممم ریدم تو نیوتن و هفت ج ...

دقیقاووا

فصل ۸و۹ خیلی سختعه

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  
منم دو سال پیش نهمی بود  و بدون اینکه خیلی زیاد بخونم معدل کلم بیست شد  به خدا درسای شما ...

من از هفتم تا الان 20گرفتم نهاییم 20بدم حله

@دخترکباهوش سابقم🗿🍻 فکرنمیکردم ی روز بخوام تعلیق شم؛ خلاصه ک کاربری یه ساله ام ب فنا رفت ولی برگشتم پیشتون با گودرت بیشتر😌
دقیقاووا فصل ۸و۹ خیلی سختعه

وای اهرما وای

ببین من میرم

نمونه سوال؟ واسه چی نمونه سوال بخونم من فعلا دارم خود کتابو میخونم نرسیدمممم ریدم تو نیوتن و هفت ج ...

امتحان تون ساعت ۱۰ ونیم؟ 

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن
امتحان تون ساعت ۱۰ ونیم؟ 

اره

چقدر زودددد چه خبر بابا ۱۰ و نیم شروع میشه امتحان  ببین فیلم ۳۰ دیقه اس بزار روی دور تند فقط گ ...

معلممون گفته زود بیاید . .

۳فصل نخونده دارم عزیز‌.‌نمیرسم‌

فصل ۳ .۸و۹ مونده.

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  
2706