2737
2734
ببخشید فراموش کردم  تستاش درحد نمونه است؟    

پیشتاز؟ بله

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا کنید خوب بدم    

چشم قبول نشدی هم زیاد مهم نیست خوب درس بخون کنکور مثل من نشی وسطش جا نزنی من با این رتبه راحت شهرستان رشته خوب قبولم ولی تهران می خوام سال بعد میدم

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬
مرسی پس میگیرم علوم چی؟ خوب زدید تستاشو؟من علوم کتاب بخونم حله؟ با تست انلاین؟

الان عکس می فرستم صبر کن

2728
چشم قبول نشدی هم زیاد مهم نیست خوب درس بخون کنکور مثل من نشی وسطش جا نزنی من با این رتبه راحت شهرستا ...

مرسی حتما ولی رشته ریاضی چه شغلایی داره؟ شما دبیری اوردید؟ موفق باشید

بی راه نرو ساده ترین راه حسین است...♥
مرسی حتما ولی رشته ریاضی چه شغلایی داره؟ شما دبیری اوردید؟ موفق باشید

بله فرهنگیان قبولم ولی دوست ندارم

2740
الان همه شو بگیرم؟ کدوم بهتره؟ وسطی؟

سیر تا پیاز 

علوم نهم تیزهوشان

سیر تا پیاز  علوم نهم تیزهوشان

مرسی پسریاضی سیرتاپیاز سفارش بدم بیارن؟

علومم که علوم نهم تیزهوشان شاید نخریدم بعد بخرم مرسی

بی راه نرو ساده ترین راه حسین است...♥
2706