2737
2734
بگو خیلی دلم میخواست عروسیتون باشم ولی بااین شرایط متاسفانه نمیتونم 

مرسی عزیزم🥰😍💗🤩🥀

نزدیک مراسم بهش پیام میدم.واقعاتواین شرایط باید درک کنن وگرنه من براش خیلی برنامه داشتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بعدش ولی چراتالارانمی بندن بابابرن عکاسی اتلیه بعداجشن بگیرن اینجورک همه بایدبترسن

آها. آره دیگه 

منم همین مشکلو داشتم. با ماسک و دستکش رفتم. بچمم نبردم. لب به چیزی هم نزدم. هرکی هم قیافه گرفت گفتم برای تبریک اومدم و نمیتونم با شرایط موجود بیش از این مایه بذارم. 

2731
آها. آره دیگه  منم همین مشکلو داشتم. با ماسک و دستکش رفتم. بچمم نبردم. لب به چیزی هم نزدم. هرک ...

وا خب اگه شهرخودم بودبازیک چیزی ولی من برم یک روز توراهم نمیشه چیزی نخوریم 

وقتی میدونن نبایدبگن بیایدماهیچ کسونگفتیم خانواده عروس دعوتی دارن مادرشوهرمم می ترسه میگه خطرناکه&nb ...

مادر شوهرت اگه نگرانه، بنظرم اصلا نباید قبول میکرد جشن بگیره

البته بیچاره تقصیری ام نداره، جوونای الان یجوری شدن، حتما پسرش مجبورش کرده.

عزیزم در هر شرایطی نروووو

چه بری چه نری پشتت حرف زیاده.

2738
 اساسا تو این روابط فامیلی یه عده دهنشون بازه که فقط حرف در بیارن. 

دقیقامن حوصله حرف وخاله زنک بازی ندارم الانم اگه عادی بود ازخدام بودبرم ولی تصورکجابرم کجابمونم وچی بخورم وجمعیت می ترسونم من پدرومادرم بیمارن دکترگفته هیچ جانرن از اولش من مادرمو ازخیلی دور دیدم یک بارهم از دادم ک ناقل نباشم

اها بازشهرخودادم خوبه ولی ب جمعیت فکرمیکنم می ترسم😂ماکلی عقدوعروسی داشتیم ک نرفتیم وکسیونگفتن 

میتونی شرایط پدر و مادرتو بتونه کنی نری؟ یه تماس بگیری تبریک بگی و عذر خواهی بابت اینکه نمیتونی بری.. 

میتونی شرایط پدر و مادرتو بتونه کنی نری؟ یه تماس بگیری تبریک بگی و عذر خواهی بابت اینکه نمیتونی بری. ...

دعاکن اقدام کنم باردارشم 😁تاحالا اقدام نداشتم بخاطرتیرویدوپرولاکتینم می ترسم

2706