2733
2739
اخه دوست ندارم جاری بدی باشم ولی عقلانی نیست من میگم می خوان بگیرن بگیرن اما من نمیام  بخاطرخا ...

هتل؟؟؟؟

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃
نه بعدش ولی چراتالارانمی بندن بابابرن عکاسی اتلیه بعداجشن بگیرن اینجورک همه بایدبترسن

زنگ بزن لوشون بده 😂😂میان در تالارو تخته میکنن

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک هفته قبل از عروسی به همراه همسرت با عروس و داماد تماس تصویری بگیرید و خیلی خوش برخورد عروسیشون رو تبریکبگید و براشون آرزوی خوشبختی کنید و بگید خیلی دوست داشتیم توی شادی تون کنارتون باشیم ولی متاسفانه شرایط این اجازه رو نداد به امید خدا هر وقت شرایط نرمال شد حتما در اولین فرصت دعوتتون می کنیم.

2731
ببین بذار بهت بگم هر کاری کنی خوب باشی جونتم کف دستت بگیری بری تو دهن شیر بخاطر جاریت بازم پس فردا ی ...

منم محبت زیادمیکنم الانم ازخدامه ولی چجوری بریم وقتی یک روز راهه کجابریم وبمونیم چی بخوریم شرایط اینجوره چجور ارایشگاه بریم چجورتوی جمعیت بریم واقعانمیشه 

2738