2737
2739
عنوان

میخام الان برم گوشی بخرم

117 بازدید | 15 پست

بنطرتون چ مدلی یا چ رنگی خوبه

قبمتشم تا5/6

عضو مانکن های 1400    عضو گروه آبی  وزن اول72.800....وزن فعلی 65.....وزن هدف 60.....وزن ایده آل58....امیدوارم که میرسم تاریخ شروع اول مرداد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیشاپیش مبارکت باشه عزیزم😊🌷

ممنون گلم

عضو مانکن های 1400    عضو گروه آبی  وزن اول72.800....وزن فعلی 65.....وزن هدف 60.....وزن ایده آل58....امیدوارم که میرسم تاریخ شروع اول مرداد
2742

خیلی خیلی مبارک باشه انشالله پشت این گوشی همش خبر خوب به شما بدن 😍😍

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
A7

ن بابا a8داشتم دوسش نداستم حافظه و دوربین فول میخام

فقط شیائومی گوش

چرا همه انقد ازش تعریف میکنن

چن ساله سامسونگ داریم کل خونواده خیلی خوبه 

میترسم ریسک کنم شیا بگیرم

2740

هوآوی میت 10 بخر .خیلی خوبه .از فروشنده بپرس کارآییش عالیه.همین قیمتها هم هست

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
چرا همه انقد ازش تعریف میکنن چن ساله سامسونگ داریم کل خونواده خیلی خوبه  میترسم ریسک کنم شیا ...

شیائومی Redmi 8_۶۴Gهم توهمین حدود۵ ت گوشیه خوبیه

من خودم ساموسنگ دارم ولی دخترعمم و هم کلاسیم شیائومی خریدن راضی ان .یکی دیگ از اشناها هم همین مدلی ک من میگم خرید بعدعید خیلی راضی

چرا همه انقد ازش تعریف میکنن چن ساله سامسونگ داریم کل خونواده خیلی خوبه  میترسم ریسک کنم شیا ...

اخه الان شیا و هواوی(مخصوصا شیائومی) نسبت به قبل خیلی پیشرفت کردن یعنی قشنگ با سامسونگ رقابت میکنن از طرفیم قیمتش کمه

دوربین و هنگ نکردنشم که بهتره(چون گوشیای جدید شیا اکثرا مخصوص گیمراس پس هنگ نکردن خیلی مهمه)

ولی سامسونگ همون امکاناتو با پول سه برابر میده دست مردم

الانم با پنج شیش تومن نمیتونی سامسونگ خوب پیدا کنی همه الان بالا ده دوازده ملیونن

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی  

آ51

آ71 

هواوی نووا فایو تی

کاراییشون عالیه

دلیلای طلاق چقد آبکی شده.. متاسفم برا بیفکرایی ک برا حل مشکل فقد ی راه بد ب ذهنشون میرسه،، بابا یکم خلاقیت بخرج بده برا زندگیت😒😒
اخه الان شیا و هواوی(مخصوصا شیائومی) نسبت به قبل خیلی پیشرفت کردن یعنی قشنگ با سامسونگ رقابت میکنن ا ...

شیایومی نت 9خریدم

2706