2733
2739
عنوان

حس میکنم شوهرم نسبت بهم سرد شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1612 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جای من نیستید ک ،همه دلشون میسوزه بزام از بس بچم کم خوابه و گریه کن😑به خدا شبا صلوات میفرستم بلکه ی ...

بچت چند سالشه؟ دختر یا پسر؟

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2728
اخه کارش بیرونه،واسه غذا و خواب میاد خونه

همه شوهرها کارشون بیرونه!!!   منم خیلی وقت ها به خاطر بچه کوچیک نمی رسم غذا درست کنم  زنگ می زنم می گم نرسیدم غذا بپزم  یه چیزی از بیرون بگیر بیار!!

یا نهایت وقتی میاد خونه بچه رو می دم دستش و می گم نگهش دار تا شام بپزم!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
وای به خدا،میمردیم برای هم ،الان خیلی بی حس شدیم خیلی پشیمووونم از همه چی😑

من و شوهرم هم همین طور بودیم!!!😔😔 شب ها از خستگی بی هوش می شم!!!  اصلا حوصله اون کارها رو ندارم!!!🙈🙈🙈

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

[QUOTE=156118952]همه شوهرها کارشون بیرونه!!!   منم خیلی وقت ها به خاطر بچه کوچیک نمی رسم غذا درست اسنپ کار میکنه چون طرح میگیره نباید تایم رو از دست بده ،مثلا ۲۴تا سفر در روز ۸۰تومن جایزه ش

2738
[QUOTE=156118952]همه شوهرها کارشون بیرونه!!!   منم خیلی وقت ها به خاطر بچه کوچیک نمی رسم غذا در ...

زیاد بهش گیر نده تو این اوضاع اقتصادی و با این فشار کاری معلومه وقتی می رسه خونه خسته و بی حوصله است!!!   اوضاع همه همینه!!   بزار به دل خوش بیاد خونه!! 

سخته ولی اگه می تونی خودت یه غذا بزار تا دور هم غذا بخورید!!

زیاد بهش گیر نده تو این اوضاع اقتصادی و با این فشار کاری معلومه وقتی می رسه خونه خسته و بی حوصله است ...

من کاریش ندارم اهل دعوا و گیر دادن نیستم کلا مدلمه،همه چیو میریزم توخودم 

😑😑😑😑واسه ادم جون نمیمونه 

دقیقا!!!  بچه داری هم انرژی زیادی از ادم می گیره هم اعصاب آدم خسته می کنه!!!!   دیشب ساعت ۹ و نیم خوابیدیم!!  در واقع بی هوش شدیم!!  بسکه بچه اذیتمون کرد و گریه می کرد@!!

من کاریش ندارم اهل دعوا و گیر دادن نیستم کلا مدلمه،همه چیو میریزم توخودم 

مثل من هستی!!!  

خب وقتی ب نیازاش نمیرسی دیگ چه توقعی داری؟

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
2706