2733
2734
عنوان

برادر شوهر پررو

| مشاهده متن کامل بحث + 2139 بازدید | 55 پست

حالا اومده میگ ماتو مشکلات خودمون موندیم چجوری مشکلات بچه تورو جمع کنیم بلد نیسی نگه داری انگار از سر راه آوردی بازم مث اون دفعه عفونت میگیره

دوستان حلقه پسر من یکم آویزون موند و دیر افتاد و من پمادی ک زیرش جمع شده بودو فکر کرده بودم عفونته و فقطم جاریم و شوهرم خبر داشتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا اومده میگ ماتو مشکلات خودمون موندیم چجوری مشکلات بچه تورو جمع کنیم بلد نیسی نگه داری انگار از س ...

بنظرم هرمشکلی که پسرت داره به جاریت نگو که شوهرش خبردار شه .فردا روز همین ادم میگه بچه داری بلد نیست فلان وفلان چون دیدم که میگم خودم  دوقلوهامو تک وتنها بزرگ کردم شوهرم سرهر دوماه بخاطر کارش خارج ازایران بود. تا بچه هام مریض میشدن  کمک که هیچ بیشتر با حرفاشون آدمو آزار میدادن

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2728

تو عرضه نگه داشتن بچتو نداری حالا دیگ اینو نگم ک پسر خودش هر هفته آشغال میموند تو گلوش چون جاریم شاید دو هفته یکبار جارو برقی بکشه خونشو ولی برای همه چیز من اظهار نظر میکنه یکبار هم ک یکبار خواهر شوهرم بهش گف زنت این حرفو زده اخه بخاطر وضع مالی پایین خواهرشوهرم ک نتونسته بو سیسمونی عالی بده تو جمع خیلی مسخرش کرده بود

برادرشوهرم برگشت گفت تقصیر اینه درحالی ک منم اونجا اولین بار بود ک میشنیدم

میگف ماتورو آوردیم آدما کردیم تو آدم نبود از پشت کوه اومده بودی

ما اصالتا اهل یک روستا هستیم و فامیل

و همیشه هم خانومش خودشو میکشه کنار و میگ من از هیچی خبرندارمو...

بترس ازاین جاری😐

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2738
بزن بهش کن شوهرت چی میگه اگه شوهر من بود می شست میزاشت روبند

من نذاشتم اصلا شوهرم بفهمه ولی یکبار ک فهمیده بود باهاش حرفش شد

اخه تو کار ساخت و ساز باهم شریکن و من نمیخوام بهم بخوره کارشون

من نذاشتم اصلا شوهرم بفهمه ولی یکبار ک فهمیده بود باهاش حرفش شد اخه تو کار ساخت و ساز باهم شریکن و ...

ساده ای همین کاراروکردی که پروشدن اصلا به اونا چه اه متنفرم ازبرادرشوهرای خاله زنک

دلم یه خواب آروم میخواد خستم خیلی خسته.....

در ضمن اینم هست ک تو کار ساخت و ساز باهم شریکن الان پارسال ب زور مارو از خونمون بلند کرد ک برای ساختمون ب پول پیشتون نیاز داریم وما تو چله زمستون یکماه بدون پکیج زندگی کردیم بعدش هم خودش کلی از پول برداشت و ی خونه ۱۶۰ متری تو بهترین جا خرید الان ک شوهرم میگ بسازیم و ماهم بریم میگ ن گرونیه نمیشه ساخت از طرفی هم سهمشو جدا نمیکنع ک ماهم ی کاری بکنیم