2726
عنوان

برادر شوهر پررو

2137 بازدید | 55 پست

من ۸ تا برادر شوهر دارم ولی امان از اخری شوهر من یکی مونده ب اخریه

پسر من بخاطر شیر خشکش ی کوچولو دور مقعدش قرمز شده و دکترش گف چیز اذیت داری نیس و تا اخر این قوطی تحمل کن هیچ عذابی هم براش نداره ولی من تو پیج اینستای پسرم این سوالو استوری کردم و گفتم اگ کسی تجربه ای داره بهم بگ

ضمنا اینک ما تو یک ساختمون زندگی میکنیم و از خیلی از کارای ما جاریم باخبر میشه

الان بقیشم مینویسم

حالا دیروز در جواب استوری خیلی از خانما و آقایویی ک حتی نمیشناختن مارو اومدن نظر دادن و فهمیدم ک برای اونا هم هست و خب کمی دلم اروم شد اخه پسر من از وقتی ب دنیا اومد مشکلات زیاد داشت و منو شوهرم دست تنها بزرگش کردیم مامانم نتونست بیشتر از ۲ هفته بمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تقصیر خودته دیگه 

وقتی دکتر بهت گفته چرا میای استوری میزاری با خبرشون میکنی ک چرت بگن

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
اون پیج مخصوص پسرمه و پر از مادراییه ک بچه های اونقدری دارن

خوب آدم های بی خود هم اونجا می آیند و نظر می دن!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

همون برادر شوهرم هم ی پسر داره ک الان دو سالشه ناگفته نماند ک از همون بچگی برای واکسن و اینا همش مادرخانومش میومد نگهش میداشت ولی من خیلی وقتا میاوردم ساعت ها پیش خودم ک مامانش استراحت کنه ولی جاریم هروقت میدید مشکلی پیش اومده ی مدت ارتباطشو باهامون قطع میکرد و وقتی میفهمید مشکل حل شده دوباره برمیگشت

2706