2737
2739
عنوان

برادر شوهر پررو

| مشاهده متن کامل بحث + 2139 بازدید | 55 پست
چرا نمیخوای شراکت شوهرت با برادرش بهم بخوره؟ چه خیری ازشون دیدی؟ من جات باشم همه چی رو بهم میزنم و ا ...

چون یکم تازه کارن و اگ جدا بشن باید ساخت و سازو بزارن کنار چون سرمایشون کمه وگرنه من از خدامه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین جاریم همش میشینه ب بچم میگ تو خودت مواظب خودت باش مامانت ک مواظب تو نیس  من بخاطر رفلاکسش ...

با خنده بگو  جاری دلسوز تر از مادر ندیده بودم!!!!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2728
ممنونم عزیزحتما

🙏🌹

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
با خنده بگو  جاری دلسوز تر از مادر ندیده بودم!!!!!!

😂

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
😂😂😂😂👍👍👍

خانواده شوهر کم بودن جاری ها هم وارد کار شدن!!!

یکی نیست بهش بگه آخه تو سر پیازی  ته پیازی  خود پیازی!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2740
اخه الان نمیتونن بهم بزنن باید ی مدت بگذره ک واحدای مونده فروش بره بعد

خب پس تحمل کن

ولی برای زندگی حد و حدودایی قرار بده

بعدشم مطمین باش برادرشوهرت نمیاد به این راحتی شراکت رو بهم بزنه چون ضرر میکنه

از قدیم گفتن حساب.حسابه

کاکا.کاکا.برادر

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
خب پس تحمل کن ولی برای زندگی حد و حدودایی قرار بده بعدشم مطمین باش برادرشوهرت نمیاد به این راحتی ش ...

دیشب شوهرم نشست حساب و کتاباشونو نوشت ک جدا بشن شما هم دعا کنید این واحدو زودتر بخرن