2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

توسل کن ب حضرت رقیه مثلا بگو یا حضرت رقیه ان شالله این حاجتمو دادی ۱۰۰تا سلام و۱۰۰تاصلوات بنیابت از خودت هدیه میکنم ب پدرت امام حسین حالا مثلا میتونی اول نذرتو بگو وبعد منتظر باش حاجتتو بده  فرق نمیکته فقط مهم اینه ک توسل کنی

توسل کن ب حضرت رقیه مثلا بگو یا حضرت رقیه ان شالله این حاجتمو دادی ۱۰۰تا سلام و۱۰۰تاصلوات بنیابت از ...

ممنونم عزیزم برا شما غیر ممکن،ممکن شذ با این توسل؟

محکوم 
2738

گلم غیر ممکن نبود ازخدا خواستم بحق حضرت رقیه اجیم بچه اش هم سالم باشه هم پسر بعد ۱۰ دقیقه اجیم زنگ زد گفت بجه اش هم سالمه هم پسر اخه اجیم تو زایمان اولش لگنش اسیب دید خیلی اذیت شد دختر بود دومی رو ارزو داشت پسر باشه

یا یه نذر دیگع هم ازش معجزه دیدم یه سال اختلاف بزرگی بین شوهرم وخانوادم افتاد یه ماه نرفتم خونشون شوهرمم بدجور کینه ای بود نمیذاشت برم گفت یا من یا خانوادت یه روز گفتم بذار این ذکر رو نذر کنم بلکه مشکل حل بشه تا میتونستم ذکر یا محمد ویا علی یاعلی ویا محمد رو زیاد گفتم بطور معجزه بعد یه ساعت مامانم زنگ زد گفت شوهرت اومد خونمون واشتی کردن

#رفع_مشکلات_شدید

دعایی بسیار مجرب و آزموده

✨بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ

رَبِ اَسئَلُکَ مَدَداً روحانیّاً تَقوی بِهِ قوایَ الکُلِیة و الجُزئیة ، حَتی اَقهَرَ بِمَبادی نَفسی کُلُ نَفسٍ قاهِرَةٍ فَتَنقَبِضَ لی اِشارَةُ َقائِقِها، اِنقباضاً تَسقُط بِه قُواها ، حَتی لا بَیقی فِی الکَونِ ذُو رُوحٍ اِلّا وَ نارُ قَهری قَد اَحرَقَت ظُهُورَه.یا شَدیدُ یا شَدیدُ یا ذَالبَطشِ الشَدید یا قاهِرُ یا قَهّار، اَسئَلُکَ بِما اَودَعتَهُ عِزرائیلَ مِن اَسمائِک اَلقَهریة ، فَانفَعَلَت لَه  النُفُوس بِالقَهرِ اَن تودِعَنی هذا السِّرِّ فی هذهِ السّاعّةِ حَتی اُلَیِن بِه کِلَّ صَعبٍ وَ اُذَلِّل بِه کُلَّ مَنیع ،بِقُوَتِکَ یا ذَا القُوَةِ المَتین.✨

✅اين دعا هنگام  سحر  در صورت امكان  سه مرتبه و هنگام صبح سه مرتبه و در شب نيز سه مرتبه خوانده شود . البتّه اگر مشكلات خواننده اين دعا بسيار سخت و غير قابل تحمّل است پس از قرائت دعا سى مرتبه اين دعا را نيز بخواند :

✨ يا رَحْمانُ يا رَحيمُ ، يا أَرْحَمَ الرَّاحِمينَ ، أَسْئَلُكَ اللُّطْفَ بِما جَرَتْ بِهِ الْمَقاديرُ ✨

📚کلم الطیب

🌺🌺🌺🌺🌺🌺