2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

توسل کن ب حضرت رقیه مثلا بگو یا حضرت رقیه ان شالله این حاجتمو دادی ۱۰۰تا سلام و۱۰۰تاصلوات بنیابت از خودت هدیه میکنم ب پدرت امام حسین حالا مثلا میتونی اول نذرتو بگو وبعد منتظر باش حاجتتو بده  فرق نمیکته فقط مهم اینه ک توسل کنی

توسل کن ب حضرت رقیه مثلا بگو یا حضرت رقیه ان شالله این حاجتمو دادی ۱۰۰تا سلام و۱۰۰تاصلوات بنیابت از ...

ممنونم عزیزم برا شما غیر ممکن،ممکن شذ با این توسل؟

محکوم 

گلم غیر ممکن نبود ازخدا خواستم بحق حضرت رقیه اجیم بچه اش هم سالم باشه هم پسر بعد ۱۰ دقیقه اجیم زنگ زد گفت بجه اش هم سالمه هم پسر اخه اجیم تو زایمان اولش لگنش اسیب دید خیلی اذیت شد دختر بود دومی رو ارزو داشت پسر باشه

یا یه نذر دیگع هم ازش معجزه دیدم یه سال اختلاف بزرگی بین شوهرم وخانوادم افتاد یه ماه نرفتم خونشون شوهرمم بدجور کینه ای بود نمیذاشت برم گفت یا من یا خانوادت یه روز گفتم بذار این ذکر رو نذر کنم بلکه مشکل حل بشه تا میتونستم ذکر یا محمد ویا علی یاعلی ویا محمد رو زیاد گفتم بطور معجزه بعد یه ساعت مامانم زنگ زد گفت شوهرت اومد خونمون واشتی کردن

#رفع_مشکلات_شدید

دعایی بسیار مجرب و آزموده

✨بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ

رَبِ اَسئَلُکَ مَدَداً روحانیّاً تَقوی بِهِ قوایَ الکُلِیة و الجُزئیة ، حَتی اَقهَرَ بِمَبادی نَفسی کُلُ نَفسٍ قاهِرَةٍ فَتَنقَبِضَ لی اِشارَةُ َقائِقِها، اِنقباضاً تَسقُط بِه قُواها ، حَتی لا بَیقی فِی الکَونِ ذُو رُوحٍ اِلّا وَ نارُ قَهری قَد اَحرَقَت ظُهُورَه.یا شَدیدُ یا شَدیدُ یا ذَالبَطشِ الشَدید یا قاهِرُ یا قَهّار، اَسئَلُکَ بِما اَودَعتَهُ عِزرائیلَ مِن اَسمائِک اَلقَهریة ، فَانفَعَلَت لَه  النُفُوس بِالقَهرِ اَن تودِعَنی هذا السِّرِّ فی هذهِ السّاعّةِ حَتی اُلَیِن بِه کِلَّ صَعبٍ وَ اُذَلِّل بِه کُلَّ مَنیع ،بِقُوَتِکَ یا ذَا القُوَةِ المَتین.✨

✅اين دعا هنگام  سحر  در صورت امكان  سه مرتبه و هنگام صبح سه مرتبه و در شب نيز سه مرتبه خوانده شود . البتّه اگر مشكلات خواننده اين دعا بسيار سخت و غير قابل تحمّل است پس از قرائت دعا سى مرتبه اين دعا را نيز بخواند :

✨ يا رَحْمانُ يا رَحيمُ ، يا أَرْحَمَ الرَّاحِمينَ ، أَسْئَلُكَ اللُّطْفَ بِما جَرَتْ بِهِ الْمَقاديرُ ✨

📚کلم الطیب

🌺🌺🌺🌺🌺🌺