2733
2739

از شدت فشاری که روم بود داشتم دیوونه میشدم الان اینو دیدم دیگه دارم هق هق میکنم برا این زخم زبونی که بهم زدی هیچوقت نمیبخشمت 

لبخند بزن اینم میگذره ❄

واقعا که ...

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیخیال بابا فکر کن باید چکار کنی

منم الان نتیجم اومد

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2740

خب واقعا چرا. اینقد بد برخورد میکنن

استرس دارن بچه ها هر کی باشه دوس داره حرف برنه کسایی ک نمیتونن تحمل کننن. دربیان چند ساعت از سایت خب

یه فیلمی ببین... تلگرام و اینستا برن نمیدونم یه کاری کنن یه کتاب بخونن حتی ولی  اینقدر ب این کنکوریای بیچاره گیر ندن

طراحی چهره انجام میدم👩‍🎨پیج نقاشیم_manzarart 

نی نی سایت دیگه باید بفکر ی شورای حل اختلاف باشه

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯

عزیزم هردوتون ناراحت بودید یه حرفی زدید تموم شد

ناراحت نباش

ان شاءالله هرچی دلت میخواد قبول بشی

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
تو اول  گفتی چشماتون درآد من تاپیک میزنم منم واگذار کردمت به خدا من چیزی نگفتم گفتم هی تاپیک تک ...

آخ جوووون دعوااا  

🌟🌙Bë ŵíţĥ ĥųŝŝęĭń(a)àňð ŕůľë👑••••••{تیكـر تولدمـ(۹۹/۹/۹) و رسیدن به‍ آرزومـه‍}😻😻😻❤مـن جذابـترین و خوشبخت ترینـ و ناناااز ترین و جیییییگر ترینممم آرهه اینجوریااس🙂😻😻😻👑