2733
2734
عنوان

بچه ها بیاید ببینید چطور اشکمو در اورد فقط واگذار میکنم بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 42 پست
واقعا درک نمیکنن بعضیا ما داریم دیوونه میشیم از ناراحتیو استرس بعد  میان اینجوری میگن

یهنی نتیجه کنکورم اشکمو در نیاورد ولی این حرف یه به ظاهر ادم 

ای خدا چرا ادمات انقدر راحت قلب میشکونن 

لبخند بزن اینم میگذره ❄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو اول  گفتی چشماتون درآد من تاپیک میزنم منم واگذار کردمت به خدا من چیزی نگفتم گفتم هی تاپیک تک ...

شما دانشجوی پزشکی هستین؟

انتظار میرف یکم درکشون کنید این شبه اولی 

دارین از بالا بهشون نگاه میکنید!

2728
خو عزیزم شما هم به ماها گفتی چشمتون دراد😶

خب اون حرفش بد بود اون اول با لحن بد این حرفو زد به کسی چه ما الا نیاز داریم حرف بزنیم با هم من به شما نگفتم به اون خانم گفتم اخرش هم گفتم عنوانم برا لحن بده خودته

لبخند بزن اینم میگذره ❄
تو اول  گفتی چشماتون درآد من تاپیک میزنم منم واگذار کردمت به خدا من چیزی نگفتم گفتم هی تاپیک تک ...

عزیزم الان اینها فشار روشون هست

شما یکم کوتاه میومدی

گناه دارن

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2740

ول کنین تورو خدا 

خانومی اول خودت شروع کردی و توهین کردی

یه تاپیک بزنید درباره کنکور پر بازدیدش کنید باهم تببادل نظر کنین اینجوری خیلی بهتره تا اینکه هزار تا تاپیک در باره ی موضوع زده بشه اما کلا ده نفر برن داخل هر تاپیک 

ایشالله به رتبه های بالا برسی 

خودت باش   مگه خودت چشه   والا   

من قلب کسی رو نشکستم واگذار کن بخدا خدا جای حق نشسته منم میکنم مطمئن باش این حس بدی رو که به من دادی خدا بهت بر میگردونه یه لحظه هم شک نکن

تو اول به ما توپیدی منم از کنکوریا دفاع کردم چون با تمام وجودم درکشون میکنم 

لبخند بزن اینم میگذره ❄