2737
2734
عنوان

ما برای برادرم دنبال دختریم کسی هست

| مشاهده متن کامل بحث + 2985 بازدید | 173 پست

سلام بچه ها من مغازه ی کیف و کفش دارم به چند تا همکار نیاز دارم کار به این صورته که شما عکس کیف منو داخل پیجتون میزارید من از قیمت فروشم کم میکنم که به شما سود برسه و اینکه میتونید یه مبلغیم روی قیمتی که من بهتون میدم بزارید تا تینجوری بیشتر سود کنید😍😍

هرکی دوست داره بگه اینجا ادرس پیج اینستاگرامم loveen.collection

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما پسرت چهار سالشه در این حد پرویی؟

اولا من پرو باشم شما دو رویی(یکم فک کنی میفهمی چرا)ثانیاجنبه اجتماع رو نداری قوپی نیا .وقتی میای ی حرف بزنی یاچاخان کنی پس انتظار همه جور نظرم داشته بش دییییگگگههه

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
2731

این دوره زمونه آدم ب فامیل خودشم نمیتونه اعتماد کنه بعد چطور ب مجازی میشه اعتماد کرد اونم واسه امر ازدواج ک بسیااار سخته و مثل هندونه در بسته ست اینقد نادون و بی عقل نباشید اندکی تفکر😟

میخوای شمارمو‌ بهت بدم ببینیم کی ندید بدیده کی راست میگه

حالا چ اسراری داری ک باورت کنیم گلم .میدونم .میای وسط تاپیک میگی چرا دیر میخوابین پس کارای فرداتون چی.بی سوالیه مگه فقط خوستی بگی من اروپام

2740
حالا چ اسراری داری ک باورت کنیم گلم .میدونم .میای وسط تاپیک میگی چرا دیر میخوابین پس کارای فرداتون چ ...

اهان بگو دیدم دارم ضایع میشم اینو بگو بعدم کی با تو حرف زد که تو جواب بدی

طرز فکر شما چیه که خیال میکنی همه مثل خودت خالی میبندن

من ۲۲ سالمه و تااین سن تاحالا شاید ۲ بار دروغ گفته باشم و خالی بستن هرگز

شوهرنیست

😳😳😳😂😂😂اون 4نفری هم که اومدن بخاطر فضولیشون بوده نه اینکه دنبال شوهرباشن

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
وقتی پدری ۱۲ تا خونه و۷ تا مغازه داره برای چی کارکنه ویه باغ برغان و زمین کرمانشاه

چون کار جنم میاره...چون کار کردن مفید بودن میاره...دست اورد های برادر شما چیه؟

یکی مثلا مثل پرفسور حسین سمیعی پولش از پارو بالا میره

چرا میره مردمو عمل میکنه؟پول در میاره؟

چون کار نباشه تو چه خدمتی به خودت و دنیا کردی؟

2706