2733
2739
عنوان

روابط قبل ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1647 بازدید | 112 پست

نشخیص حرام وفتوا دادن درموردش درحدوتوان وجایزبر هرکسی نیست،

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هر نا محرمی که رابطه ی نا مشروع داشته باشن زنا محسوب میشه ...

ن زنا 

مربوط ب زن و مرد متاهله

بچه هم زنا زاده 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 

واى منم تو اون تاپيك بودم

فقط اونى كه گفت چسب نوارى!!!

نگاه جنسيتى و حال بهم زن تا كجا آخه!

به حرام و حلالش كار نداشته باشيد.از عقلتون استفاده كنيد اونجا كه به شناخت كامل و اطمينان از خودتون و طرفتون رسيدين ميتونيد در اين مورد تصميم بگيرين.

والا همون كه رابطه عاشقانه رو حرام كرده رابطه دختر نه ساله رو با پيرمرد ٩٠ ساله حلال كرده!اما عقل چى ميگه

2738
سر بریدن با شلاق فرق داره..جوری میزنن یادت بره اسمت چیه.برو دو تا کلیپ شلاق ببین چجوری بالا پایین می ...

ده تای اول درد داره 

تنسی ، کانک لم تکن ... فراموش میشوی چنانکه گویا هرگز نبودی🙃
2706