2737
2734
عنوان

روابط قبل ازدواج

1647 بازدید | 112 پست

خواهرم من و دوستم و همه میدونن ک این کار حرامه.... میدونیم ح ر ا م ه ولله میدونیم 

تاپیک قفل شد نشد بگم 

اونم میدونست حرااااااامه بخدا میدونست 

ولی ی جور اخلال بد گمانی یا شک بی مورد داره 

تن ب این کار داد تا همسرش قبل ازدواج خیانت نکنه 

منم کارشو تایید نمیکنم ولی اصول اولیه دین رو میدونیم ک حرامه 

لازم نیس چیز ب این واضحی گفته بشه من دنبال چیز دیگ بودم 

وگرنه میدونم و میدونه حرامه و نطفه حرام زاده 

چرا فکر میکنین فقط خودتون این چیزارو میدونین 

دوست منم ی اخلال داره حتی وقتی مجردم بود پیش روانشناس میرفت... 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکیم گف تو کشور اسلامی فقط 2 نفر گفتن حرامه 

اون دو نفرم نباید میگفتن! چون من نپرسیدم حکمش در دین چیه!!! 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
2728
خب پس کارشو کرده چسنالشو برا ما نیاره.. پای کار که کرده وایسه

برا شما نیورده برا من ک دوستشم آورده 

منم تجربه ای نداشتم گفتم از دوستای نینی سایت بپرسم ک ماشالله.... 

یکیم گف تو کشور اسلامی فقط 2 نفر گفتن حرامه  اون دو نفرم نباید میگفتن! چون من نپرسیدم حکمش در ...

خخ

من یک شوهر همه چی تموم خوشگل خوش تیپ....نابغه ...دانشجو دکترا یا ارشد مهندسی دانشگاه شریف یا امیرکبیر یا تهران با اخلاق و خانواده عالی و متشخص که عاشقم هست همین روزا ازدواج میکنم و قصدشم مهاجرت به امریکا یا کانادا باشه انشاءالله به حق علی...کیس اینطوری داشتید بگید😂😂😂🤣🤣🤣🤣😗😗😗

عقده ای اینجا زیاده درد و دل نکن😆😆

من یک شوهر همه چی تموم خوشگل خوش تیپ....نابغه ...دانشجو دکترا یا ارشد مهندسی دانشگاه شریف یا امیرکبیر یا تهران با اخلاق و خانواده عالی و متشخص که عاشقم هست همین روزا ازدواج میکنم و قصدشم مهاجرت به امریکا یا کانادا باشه انشاءالله به حق علی...کیس اینطوری داشتید بگید😂😂😂🤣🤣🤣🤣😗😗😗
2738

چی؟ ترجیح میدم حرص نخورم

😑🏃🏃🏃🏃🏃🏃

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
حکمش اعدامه..که الان شده شلاق...گفتم که بدونین چیز کمی نیس

خوبه ک ب خاطر عشق شلاق خورده بشه😊

اصن زنا که مربوط به زن و مردیه که متاهل باشن و با کس دیگه کاری کنن.مگه اینطور نیست؟

دقیقا 

2706