2737
2739
عنوان

روزی چند بار شوهرتون...

| مشاهده متن کامل بحث + 2943 بازدید | 85 پست
ما کلا همو گیر بیاریم میبوسیم ارامش میده  اینقد زیاد ک میدونم حتی شاید غیرطبیعی باشیم😂

خوشبحالت

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
خو به زور نگو اینجوراصلا خوب نیست بزار خودش طرفت بیاد

خب خودش نمیاد یا خیلی دیر ممکنه بیاد. من اون همه ساعت چیکار کنم با قلبم

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فک کنم چون شما زیاد پیشقدم میشی فرصت نمیکنه دلتنگ شه و دلش بخواد احساس به خرج بده

آره شاید .چیکار کنم 😭

من اگ سمتش نرم اونم نمیاد بزور برا رفع غریزه اش میاد اون مشکل داره معتاده مغزش خرابه من اگ مرد بودم ی زن مث خودم داشتم رو سرم حلوا حلواش میکردم 😐

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
2731
بشدت محبت گدایی میکنم، نمی‌دونم چرا ولی همش دلم میخواد حواسش به من باشه یا بهم توجه کنه اما متاسفانه ...

تا چند وقت پیش منم میگفتم بگو دوستم داری بگو فلان. الان می‌گذارم اون تماس بگیره گفت خبری نیست میگم دستم بند بود. همه وقت همه تماس هاش جواب نده. خواستی بعد چند دقیقه پیام بده بگو جانم تماس گرفتی. جوری سر خودتو خلوت نشون نده بگه از بیکاری میاد سراغم. مرتب پیام نده. یکم دلتو بگذار زیر پات خدانکرده بد میشکنی اگه ضربه بخوری و زودتر دلخور میشی. غرورت کجارفته. هرچه از دل برآید خوش اید نه آنچه با گر بیاید. بگذار حس خطر کنه. پرانرژی باش ولی واسه آدمای اطرافت بیشتر. خودتو به مریضی نزن. محبت گدایی نکن. تو جواب حرفای خنده دارش لبخند بزن برا بقیه بخند. 

2738
بستگی به خود شخص داره بعضیا متعادل دوست دارن بعضیا زیاد

من زیاد دوس دارم ولی اون نه. مثلا دلم میخواد شبا قبل خواب بغلم کنه. اما باید هزار بار التماس کنم و کلی هم فرداش غر بشنوم که چرا نذاشتم زود بخوابه

شوهرم ک خیلی بوسم میکنه براشم اصلا جاو مکانش فرق نمیکنه حتی شده یهو پیش مامانم بوسم کرده یا دوسه روز پیش ک بیرون رفته بودیم دور بزنیم حین رانندگی یهو بوسم کرد 

تا چند وقت پیش منم میگفتم بگو دوستم داری بگو فلان. الان می‌گذارم اون تماس بگیره گفت خبری نیست میگم د ...

چشم تلاش خودمو میکنم. خیلی در برابرش ضعیفم سریع دلم میسوزه یا تنگ میشه براش . ولی باید خودمو کنترل کنم چشم ممنون از لطف شما

خب خودش نمیاد یا خیلی دیر ممکنه بیاد. من اون همه ساعت چیکار کنم با قلبم

فکر بعدها هم بکن اصلا سمتش نرو ببین صبر کن ببین واقعا دوست داره یان این که نمیشه همش تو ببین دلش باهاته یان روز بهروز وضعیت بدتر میشه اگه اینجوری کنی

شوهرم ک خیلی بوسم میکنه براشم اصلا جاو مکانش فرق نمیکنه حتی شده یهو پیش مامانم بوسم کرده یا دوسه روز ...

حس خیلی خوبیه برات خوشحالم کاش شوهرم اینجوری بود. آرزوی یک بوس یهویی و بی اصرار تو دلم مونده. اصلا ابراز نمیکنه . 

فکر بعدها هم بکن اصلا سمتش نرو ببین صبر کن ببین واقعا دوست داره یان این که نمیشه همش تو ببین دلش باه ...

مگه میشه دلش باهام نباشه؟ زنشم. وای اینو گفتی استرس گرفتم یعنی ممکنه دوسم نداشته باشد

چشم تلاش خودمو میکنم. خیلی در برابرش ضعیفم سریع دلم میسوزه یا تنگ میشه براش . ولی باید خودمو کنترل ک ...

ببین سعی کن البته بگم اخلاق شوهرت در نطر بگیر بعصی جورین تا نری سمتشون نمیان. محبت دوطرفه باید باشه. بگذار دلش تنگ بشه زیاد در دسترس باشی دلشو میزنی. واقعا سرتو بکار دیگه گرم کن. اگه بغل کرد خودشا نه با زورت بگو آخیش چه خوبه. محبت آمیز حرف زد ذوق بکن. 

2706