2733
2739
عنوان

روزی چند بار شوهرتون...

2942 بازدید | 85 پست

روزی چند بار شوهرتونو می بوسید و بغل میکنید یا اون روزی چند بار این کارو می‌کنه ؟ 

می‌خوام ببینم چقدرش متعادله

من به طور کلی روزی بیشتر از صدبار همسرمو می‌بوسم و بغل میکنم اما اون نه

مثلاً همیشه بهش میگم بوسم کن یا بغلم کن با کلی اصرار تا انجام میده 

ولی اینجوری نمیچسبه ب دلم

دلم میخواد یهویی بدون اینکه من بگم این کارا رو انجام بده

خودمم نمیتونم بهش محبت نکنم 

ولی احساس پوچی میکنم یجوری با این تفاسیر 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

اگ ازدثاج ب اینا پس من تا ابد مجرد بمونم بهترع😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما کلا همو گیر بیاریم میبوسیم ارامش میده 

اینقد زیاد ک میدونم حتی شاید غیرطبیعی باشیم😂

شورشو در بیارین شورمو در میارم😐خطاب اونایی که ساقیشون جنس بد میده دستشون داستان تخیلی میگن😐بای 
2728

بستگی به خود شخص داره بعضیا متعادل دوست دارن بعضیا زیاد

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

مشکل از منه یا اون ؟ 

راه حل چیه 

کمک کنید دوستان

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2738

نمیتونم چجوری هست روحیات ولی محبت گدایی نکن. اوایل رابطه دیدی چون فاصله هست میاد طرفت وچقدردلنشینه کارهاش تا اینکه هی خودت بری بگی فلان کن بهمان لذتیم نداره. یه چند مدت دست بکش از اینکار اگه اخلاق شوهرت جوریه که بعد ازت میپرسه چته. پرانرژی باش ولی همه وقتتو واسه اون وگذار

مشکل از منه یا اون ؟  راه حل چیه  کمک کنید دوستان

عزیزم خیلی اویزون نباش.متعادل باش.محبت رو فقط تو بغل و بوس نشون نده.بزار نفسی بکشه .اونوقت وقتی اجبار نکنی خودش میاد طرفت و ارزشش برات بیشتره

نمیتونم چجوری هست روحیات ولی محبت گدایی نکن. اوایل رابطه دیدی چون فاصله هست میاد طرفت وچقدردلنشینه ک ...

بشدت محبت گدایی میکنم، نمی‌دونم چرا ولی همش دلم میخواد حواسش به من باشه یا بهم توجه کنه اما متاسفانه همیشه غرق در مسائل دیگس. هزار بااااار خواستم بوس و بغلش نکنمممم اما دلم طاقت نیاورد. خاک تو سرم

2706