2733
2734
عنوان

ی خبر خوب واسه کرونابگید ی کم انرژی یگیرم البته اگر هست

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی همین گروه پرخطر بزنن خود بخود درست میشه؟

تجربه چین ک ب این شکل بوده

الان منتظرن تجربه امارات رو هم ببینن 

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
فوت شد چون به خاطر کرونا دیر بردیمش بیمارستان ترسیدیم کرونا بگیره 

خدا رحمت کنه عزیزم چقدر شب و روزامون با استرس میگذره من واسه مامانم زندگی نداشتم این مدت از بس استرس داشتم نگیره خودم هزار تا درد و مریضی گرفتم با استرس 😔

ازدحام به کنار چجوری میشینن بیرون غذا میخورن عین خیالشون نیست من چند وقت پیش شوهرم از بیرون غذا گر ...

دقیقا منم هرچی میگیرم داغش میکنم کامل

کیکو اگه خودتون میتونین درست کنین عزیزم 

خداکمک کنه شاید تا آذر واکسنی چیزی بیاد حداقل یکی از مشکلات مردم کم بشه

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
2740
چی بگم والا تنها چیزی که از دستم برمیاد توکل و همین رعایت کردنس  دیگه ببینم خدا برام چی نوشته

انشالله که خوبی براتون نوشته عزیزم🌹

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
اخه وقتی کسانی که قبلا کرونا گرفتن باز دوباره میگیرن خب یعنی واکسن چه اثری داره؟

آره اگه هم بگیرن ضعیفه و کشنده نیست

مثل سرخک یا آبله مرغون

یا نهایت مثل آنفولانزا که واکسنش هر ساله هست 

دعا کن بیاد و واکسنش ارزون باشه که همه بزنن

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
دقیقا منم هرچی میگیرم داغش میکنم کامل کیکو اگه خودتون میتونین درست کنین عزیزم  خداکمک کنه شای ...

اگه کرونا باشه که حتما خودم درست میکنم ولی انشالله که دیگه از بین بره همه زندگین نرمال داشته باشن

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706