2737
2739
عنوان

چطوری هضمش کنم اینکه شوهرم رابطه

| مشاهده متن کامل بحث + 1860 بازدید | 113 پست
وا پس به کی ربط داره؟؟؟

اولش انکار کرد بعدم گفت اگه ناراحتی به سلامت 

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ،غلط..باختم جان درهوای او غلط کردم ،غلط                              عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ،عبث.. ساختم جان را فدای او غلط کردم ،غلط                        دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ،خطا..سوختم خود را برای او غلط کردم ،غلط...                                       از برای خاطر اغیار خارم میکنی...من چه کردم کین چنین بی اعتبارم میکنی...روزگاری آنچه با من کرد استغنای تو..گر بگویم گریه ها بر روزگارم میکنی...    

هر چه فکر کنی بدتر میشی

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شما رو نمی‌دونم  ولی نظر من اینه که هر آدمی یه گذشته ای داره و طبیعتاً گذشته هر کسی فقط و ف ...

این حرفت درسته اما اینکه شوهرش با افتخار تعریف میکنه و میگه به تو هم ربطی نداره خیلی بده میتونست نگه 

وای چ بد که میشناسیش..😒حداقل غریبه بود یه چیزی

کامل میفهممت

منم سره گذشته همسرم خیلی درگیر بودم و چیا که نکشیدم

اما بخودم اومدم دیدم خودم چ کارا کردم؟ منم همچین پاک نبودم پس بهش حق دادم..البته اون رابطه کامل نداشت

محبت کردن به بعضیا مثه تکون دادن پارچه‌ی قرمز جلوی خره، عین خیالشم نیست :)
2728
الان میگن گذشتش به خودش مربوطه😐😐 دوست دارم تو هم همچین چیزی به شوهدت بگی ببینم یه ساعت بعدش میذار ...

واقعا منم دلم از همین شکست

قبل ازدواج ی نفر پیش این بدگویی منو کرد من تموم قرانای جهانو گرفتم قسم خوردم ک دروغه

میشه یه صلوات بفرستی به آرزوم برسم🥺

ای بابا

الان هیچ کار نمیتونی بکنی

فقط دیگه اصلااااا در این مورد هیچی نپرس ازش که کجا بوده و چند بار بوده و ...

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2738

عزیزم بیل ورندار بیپفتی ب گذشته همسرت با این حرف زدنا قبح کارو میریزی و عادی جلوه داده میشه بعد ی مدت

بجاش اصلا اجازه نده راجبش حرف زده بشه و ب روی خودت نیار بزار ایشونم با لذت و افتخار تعریف نکنه

Lea  

هرادمی یه گذشته داره حالا چ خوب چ بد

همه ی شیطونیایی کردیم تو گذشته

اگ بهتون نمیگف خوب بود؟ مال قبل بوده

از حالا ب بعد رو دریاب الکی اوقاتتو تلخ نکن درسته سخت هست ولی باید خودتو قانع کنی مال قبل تو بوده و مهم اینه بعد تو همچین کاری نمیکنه

خیلی سخت و اذیت کنندس دوست پسر من که خییلی سال عاشق هم بودیم نزدیک نامزدی گفت ببین من قبل تو با صد ...

افرین منم کمرم از این شکست با افتخار میگه

منم خیای ببخشید گفتم حالا انگار افتخاره همه شهر با اون دختره خوابیدن

واقعا منم دلم از همین شکست قبل ازدواج ی نفر پیش این بدگویی منو کرد من تموم قرانای جهانو گرفتم قسم خ ...

شوهرت خیلی پرروعه که جلو روت میگه به تو ربطی نداره

من بودم قطعا واکنش جدی نشون میدادم به گوخوردن بیفته

تو هم فعلا باهاش سرسنگین باش تا ادم شه

درسته قبل از تو بوده و درواقع گذشته اش برا خودشه

ولی خیلی وقاحت میخواد که تعریف کنه آره فلان موقع با فلانی اینجور بودم😐

والله نامزد من یه بار ازدواج کرده قبلا ولی کلمه ای نمیگه درمورد زندگی سابقش

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
اول اینکه نباید شوهرت گذشته اش رو اینجوری بیاد بگه،که اینجوری اذیت بشی،دوم اینکه اینو همیشه به خودت ...

اذیت میشم اینجوری حرف میزنه منم هی سوال پرسیدم دیگ کنجکاوم کرد گفت بتو ربطی نداره و خوابید توف تو پیشونیش