2733
2734
عنوان

امروز یه صحنه دیدم کلا هنگم هنوز

899 بازدید | 68 پست

رفته بودیم خونه عمه شوهرم .تازه واسه پسرش زن گرفته خواسته پاگشا کنه همه رو دعوت کرده بود .ما هم رفتیم .عروسه ازون هایی بود که فقط زبون میریخت و مادر جون مادر جون فقط میکرد و کلی تشکر .ولی یه بشقاب جابه جا نکرد .این عمه شوهرمم دختر نداره کلا ۳تا پسر داره منم دلم سوخت کمکش کردم .و ظرفارو شستم بعد اومدم کنار مادر شوهرم نشستم .مادر شوهرم گفت چه عروس خوبی گرفته چه با کمالاته گفتم چه طور گفت خیلی تشکر میکنه و احترام میزاره .منم چیزی نگفتم گفتم خوشبخت شن انشاالله..حالا عروس خانم ساعت ۱۰نیم خواست بره خونش اومد با همه خدافظی کنه و کرد و در اخر با مادر شوهرش که عمه شوهرم میشه خدافظی کرد بازم کلی تشکر و تعارف تیکه پاره کردن در مرحله اخر طی یه حرکت هیجانی اومد درست مادر شوهرش رو بوسید حالا عمه میخواست نزاره این کارو کنه سرش رو اورد پایین که دست رو بکشه عقب یهو عروسه سریع سرش رو اورد بالا محکم خورد به دماغ مبارک عمه😄خیلی بد خورد منی که اون لحظه رو دیدم دردم گرفت عمه هم محکم بینیش رو گرفت تا یه دقیقه چشماشو بسته بودم .اون لحظه هنگ کرده بودم ولی الان اومدیم خونه صحنه رو مرور کردیم غش کردم از خنده .دلم سوخت واسش واقعا دفعه اول بود رفته بود خونه مادر شوهر بد سوتی داد

بنده ها خدا دارن ....

انتظار داشتین عروسی ک تازه دعوت شده ظرف بشوره و کمک کنه؟ 

اون اتفاق بوده خب پیش میاد

توو کرونا مهمونی اخه😑

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این داستان

عروس چایی شیرین ولی ناشی و دست و پاچلفتی😂😂😂😶😶😑😑شایدم بدشانس🤦‍♀️😂

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
2738

خخخ

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

چه کارا خودشیرین

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706