2737
2734
عنوان

رو جدول چینی اقدام کنم برا جنسیت؟؟؟😐🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 82 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم هرکسی این حقو داره که با توجه به شرایطش تلاششو کنه اگر خواست خدا بود جنسیت رو دوس داشته باشه ...

منم دختر دوسدارم همه تلاشمو دارم میکنم ولی در نهایت میگم هرچی صلاح خداس.. حداقل اخرش دلم نمیسوزه ک چرا نلاش نکردم

2731
عزیزم هرکسی این حقو داره که با توجه به شرایطش تلاششو کنه اگر خواست خدا بود جنسیت رو دوس داشته باشه ...

من از وقتی فهمیدم باردارم یه روز دوست داشتم دختر باشه یه روز پسر😥😂اخر سر به نتیجه نمیرسم میگم کاش دوقلو پسر دختر باشن

2740
منم دختر دوسدارم همه تلاشمو دارم میکنم ولی در نهایت میگم هرچی صلاح خداس.. حداقل اخرش دلم نمیسوزه ک چ ...

رو دختر زایی مادر من بعد پاک شدن فوری اقدام میکردن و ماهی و ماست زیاد مصرف میکردن

سلام خوبی رفتی ان تی ؟ مشخص شد جنسیت؟

سلام گلم خوبی

دختر الان ۱۶ هفتمه ها😂😂🤭🤭ان تی خیلی وقت پیش رفتم

جنسیتو نگفت.تو ۱۴ هفته و ۵ روز دوباره رفتم گفت احتمالا دختره

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤
رو دختر زایی مادر من بعد پاک شدن فوری اقدام میکردن و ماهی و ماست زیاد مصرف میکردن

فقط خواستی با جدول چینی اقدام کنی اول سنت رو میلادی بعد میلادی رو به سن چینی تبدیل کن بعد چک کن والا خطا میده

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
سلام گلم خوبی دختر الان ۱۶ هفتمه ها😂😂🤭🤭ان تی خیلی وقت پیش رفتم جنسیتو نگفت.تو ۱۴ هفته و ۵ روز ...

به سلامتی مبارکه 

ندیدمت دیگه تو تاپیکها جنسیت رو بپرسم 

شما رژیم داشتی برای پسر؟

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
حالا خودشونم میخان پسر زا باشن هااا😂😂فقط میگن ما روشن فکریم

بله متاسفانه اگر واقعا کسی روشنفکر هست باید سعی کنه به تصمیم و علایق باقی خانم ها احترام بزاره نه اینکه بیاد تو تایپیکا نصیحت و موعظه کنه