2737
2734
عنوان

رو جدول چینی اقدام کنم برا جنسیت؟؟؟😐🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 82 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط خواستی با جدول چینی اقدام کنی اول سنت رو میلادی بعد میلادی رو به سن چینی تبدیل کن بعد چک کن والا ...

چطوری؟

بنظرت ماه اول میگیره؟ این ماه میخام اقدام کنم میگ دختر

ولی سه ماه بعد پسر و باقی ماهای بعدش تا بکسال دختره

به سلامتی مبارکه  ندیدمت دیگه تو تاپیکها جنسیت رو بپرسم  شما رژیم داشتی برای پسر؟

نه گلم

فقط سپرده بودم دست خدا

نمیخواستم به هیچ عنوان خودمو دخالت بدم

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤
2731
فقط خواستی با جدول چینی اقدام کنی اول سنت رو میلادی بعد میلادی رو به سن چینی تبدیل کن بعد چک کن والا ...

عزیزم میتونی واسه منو بزنی ببینی چی در میاد؟

نه گلم فقط سپرده بودم دست خدا نمیخواستم به هیچ عنوان خودمو دخالت بدم

بچه اول هیچ فرقی نمیکنه چی باشه منم اولی ذره ای برام مهم نبود دختر باشه یا پسر چون از جفتش نداشتم ولی اینو دوس دارم پسر باشه ۸ مهر ان تی دارم جایی میرم که تو ان تی تشخیص میده جنسیت رو 

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
بچه اول هیچ فرقی نمیکنه چی باشه منم اولی ذره ای برام مهم نبود دختر باشه یا پسر چون از جفتش نداشتم ول ...

اره عزیزم کجا میشینین

بچه ی اولت دختره؟

2738
عزیزم میتونی واسه منو بزنی ببینی چی در میاد؟

عشقم بزن تبدیل سنها تو گوگل میاد بخدا من چند ماه پیش قبل اقدام انجام دادم الان باید سرچ کنم دوباره بی زحمت خودت سرچ کن چک کن 

عشقم بزن تبدیل سنها تو گوگل میاد بخدا من چند ماه پیش قبل اقدام انجام دادم الان باید سرچ کنم دوباره ب ...

باشههههه گلمممم

تو زدی سر دخترت درست بود؟

رژیمم داشتی؟

اووووف کللللی 

تنبلی داشتم دارو استفاده کردم بعدش امپول اچ سی جی بعد به گفتع دکتر فقط یکبار ۳۶ ساعت بعد از امپول اقدام داشتم دیگه هرکار سنتی هم که فکرشو بکنی انجام دادم و کلی بدنمو با دارو قلیایی کردم و.... 

اگه پسر باشه تاپیک جامع راجب کارایی که کردم میزنم ۸ مهر مشخص میشه دیگه صبر ندارم 

باشههههه گلمممم تو زدی سر دخترت درست بود؟

سر دخترم چک نکردم دخترم مال ۷ سال پیش بود اصلا جنسیت هم برام مهم نبود اما این بارداریم رو قبلش جدول چینی رو چک کردم