2737
2734
عنوان

واقعا من بی کس و کار هستم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3370 بازدید | 126 پست
نمیتونم بهت بگم ناراحت نشو چون خودم کشیدم میدونم سخته اما یادت باشه خدا هست اخرش جواب اونایی ک بهمون ...

انشاءالله

مرسی از ابراز همدردیت    

مَا شَاءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ
انشاءالله مرسی از ابراز همدردیت      

خواهش قوی باش اجی💪

بابا دلتنگ دیدنتم😔 ولمون کردی رفتی نگفتی وقتی تو نباشی دخترت خودشو برا کی لوس کنه  نگفتی دخترت بابا میخواد نگفتی پشت وپناه میخواد اخ ک چ دلم یه سفر دورهمی یه غذایی دورهمی یه عکس دورهمی  میخوادگفتن بابا شده حسرتم تمام این روزام 😔😔😔جات توی تک تک لحظات زندگیم خالیه😔چرا با اینکه زنده ای ولی برای من یه مرده ایی😔کجایی 😔ک من ۲۰ سالم یتیمی و بی پدری کشیدم چرا ولمون کردی😔کاش خدا حرفامو بهت برسونه کاش خدا یه تلنگر بهت بزنه و یادت بیا منم هستم😔💔💔💔💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
امشب خیلی زیاد دلم سوخت.منم گفتم بی کس و کار نیستم عموها و دایی هایی دارم.

حتما این نامزدت میخاد همه کست بشه😐😐😐😐😐

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
2738

خاک تو سرش

با عرض پوزش اگه می تونی تو انتخابت تجدید نظر کن 

مرد انقد نالایق و بی غیرت؟؟ برای دو زار تخفیف زنشو خار کنه، خوب الان تو دسته بیلی؟؟؟ این زن ناموست نیست تو الان کس و کارش نیستی؟؟؟ اه

اين موجود يه بيشعور به تمام معناس و ادامه زندگي با همچين بيشعوري بي احترامي به خودته

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
حتما این نامزدت میخاد همه کست بشه😐😐😐😐😐

بهم میگی بی صاحبی، که خودش صاحبم بشه و تو مشتش باشم.

ولی تا زنده ام نمیزارم همه کارم بشه.

مَا شَاءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ

خیلیییییییی پایینه، این چه طرز صحبته؟ 

ببین من عقیده ام اینه که وقتی یکی یه چیزی میگه یعنی قبلا بهش فک میکرده، 

باهاش راج ب این حرف بزن، و از موضع بالا، بگو من خودمو بی کس و کار نمیدونم، من خانواده داشتم و دارم، پدرم شاید رفته باشه ولی خانوادمه، مادرم هنوز هست، من اصلا خودمو از این لحاظ کم نمیبینم، اگه تو منو کم میینی منو واقعا باید این دیدگاهتو تغییر بدی، چون این چیزی نیست که به این راحتی ازش گذشت کنم، در آینده اگه باز نطرح بشه من اونموقع خودمو سرزنش میکنم که چرا حلش نکردم 

2706