2733
2739
عنوان

واقعا من بی کس و کار هستم؟

3370 بازدید | 126 پست

خانوما من پدر ، برادر و خواهر ندارم.از حرفای نامزدم ناراحت شدم.

امشب داشتیم با فروشنده ی فرش صحبت می کردیم.نامزدم به فروشنده گفت این بی کس و کاره.صاحب درست حسابی نداره.خب من دلم نمیخواست فروشنده بدونه.حتی برای تخفیف هم نمیخواستم نامزدم این حرفها را بر زبون بیاره.  

مَا شَاءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ

دیونه ای اگه باهاش ازدواج کنی

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزن تو دهنش

بیخود میکنه ینفر ازین القاب استفاده میکنه

بی کس و کار

یتیم

بیوه

مطلقه

مردشور اون دهنی رو ببرن که واسه تحقیر این الفاظ ازش میاد بیرون

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 
2731

واقعا ک 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
بزن تو دهنش بیخود میکنه ینفر ازین القاب استفاده میکنه بی کس و کار یتیم بیوه مطلقه مردشور اون د ...

امشب خیلی زیاد دلم سوخت.منم گفتم بی کس و کار نیستم عموها و دایی هایی دارم.

مَا شَاءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ
2706