2737
2739
عنوان

دوستیایی کپسول هیرویت میخورین بیایین☺

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای مو فقط مزوتراپی عالی هس.  آمپول های ویتامین رو با سرنگ باریک میزنن به ریشه موهات. البته ه ...

هر سی سی چند شد چقدر لازم گلم؟

خوبی که ازحد بگذرد نادان که هیچ عاقل هم خیال بد کند هرچیزی به اندازه😉😉🤗🤗🤗
2740
هزینش چنده

من قبل عید پکیج ۶ جلسه گرفتم تو تخفیف یه مرکز زیبایی ۱۵۰۰۰۰۰ (یک وپونصد) بصورت دوره ای تزریق کرد. اول بفاصله یه ماه بعد فاصله اش رو زیاد کرد. اما جنس موهام عالی شد ، موهام خوب بلند شدن، ریزش کلا قطع شد. 

قبلش سقط داشتم و خونریزی شدید داشتم موهام ریزش شدید پیدا کرده بودن بطوری که کف سرم مشخص بود اما ماشالله مزوتراپی معجزه کرد. 

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
برای مو فقط مزوتراپی عالی هس.  آمپول های ویتامین رو با سرنگ باریک میزنن به ریشه موهات. البته ه ...

چ جالب 

مو پرپشت میشه؟

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه

درد نداره؟

بابا دلتنگ دیدنتم😔 ولمون کردی رفتی نگفتی وقتی تو نباشی دخترت خودشو برا کی لوس کنه  نگفتی دخترت بابا میخواد نگفتی پشت وپناه میخواد اخ ک چ دلم یه سفر دورهمی یه غذایی دورهمی یه عکس دورهمی  میخوادگفتن بابا شده حسرتم تمام این روزام 😔😔😔جات توی تک تک لحظات زندگیم خالیه😔چرا با اینکه زنده ای ولی برای من یه مرده ایی😔کجایی 😔ک من ۲۰ سالم یتیمی و بی پدری کشیدم چرا ولمون کردی😔کاش خدا حرفامو بهت برسونه کاش خدا یه تلنگر بهت بزنه و یادت بیا منم هستم😔💔💔💔💔