2733
2734
عنوان

دوستیایی کپسول هیرویت میخورین بیایین☺

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 42 پست
چ جالب  مو پرپشت میشه؟

خیلی ، توی این چند ماه موهام مثل موهای مصنوعی شده 

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ، توی این چند ماه موهام مثل موهای مصنوعی شده 

خدا کنه منم موهام خوب شه خیلی کمه موهام تو یه مشت کل موهام جمع میشه پوست سرم مشخص میشه یعنی بعضی حالتا

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2728
خدا کنه منم موهام خوب شه خیلی کمه موهام تو یه مشت کل موهام جمع میشه پوست سرم مشخص میشه یعنی بعضی حال ...

حتما مزوتراپی انجام بده

حداقل ۶ جلسه

من منتظرم نی نی بدنیا اومد یه ۶ جلسه برم برای پیشگیری و تقویت مجدد

البته برای پوست و دور چشم هم‌ میزنن عالی هس  

کلا جای معتبر انجام بده و زیر نظر متخصص زیبایی تا کاملا نتیجه بگیری

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
حتما مزوتراپی انجام بده حداقل ۶ جلسه من منتظرم نی نی بدنیا اومد یه ۶ جلسه برم برای پیشگیری و تقویت ...

مرسی اگه بشه عااالی میشه حتما میرم تحقیق کنم تو شهرمون کیا انجام میدن

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
مرسی اگه بشه عااالی میشه حتما میرم تحقیق کنم تو شهرمون کیا انجام میدن

کدوم شهرین؟

عزیزم جواب گرفتی ریزس موت کمترشده؟

یه ماه خوردم...اون آخراش حس میکردم داره نتیجه میده ولی دیگه نخریدم..موهامو کوتا کردم گفتم هر چه باداباد...الان ریزشش کم شده بخاطر کوتاهی..ولی موهام قبلا خیلی پرپشت بود الان زیاد پرپشت نیس

🖤
2738
کدوم شهرین؟

بابل هستم

[QUOTE=156194007]برای موهایی که ریخته چی؟؟؟ تاثیر داره برگردن؟ 

بله کاملا موثر هس

عزیزم من تهران هستم، شما کجا انجام دادین؟؟؟ 

من تبریز انجام دادم