2737
2739

من خودم ی داداش دارم تو همه دعواهامون اونجاش ضربه محکم میخورد

یا اون یکی داداش دهنش لق بود منم بچه بودم دیدم زیادی امار میده هر چی گفتم ساکت بسه اون عمه ام میگفت بزار بگه چکارش داری اخرش مداد مغزی رو پرت کردم لبش سوراخ شد😱

یبارم بچگی داداشم سوار روروئک بود منم شش سالم بود حسااابی دمبه داشتم😂😂😂چاقالو بودم منم باهاش سوار شدم اقااا چشمتون روز بد نبینه پدر مادرم نبودن مام گیر کردیم کلی عر زدیم تا یهو اومدن نجاتمون دادن🤣⁦🇮🇷⁩⁦✌🏻⁩

یبارم ماکارونیم بد شد ..یعنی کلا مثل حلوا شد دادم داداشم بخوره گفتم غذا جدیده اگه نخوری به مامان میگم شلوارتو پاره کردی😌اونم خورد 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

داداشت نه و خواهرت😐

زدی اونجاش بعد میگی داداشم😂

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍

یه ابجی دارم که ۱۵ سال از خووم کوچیکتره سه سالش بود عادت داشت سوسیس خام بخوره منم الکی بهش میگفتم سوسیس ها رفتن کره ماه اونم باورش میشد اوسکولش کردم 😂😂😂

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیشتر ازارم این بود ی تیکه یخ داخل پیرهنش میکردم از پشت😌⁦✌🏻⁩

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2731
داداشت نه و خواهرت😐 زدی اونجاش بعد میگی داداشم😂

😢نگو 

خواهرم نوزاد بود سرشو کوبوندم به کمد سرش باد کرد دقیقا شبیه تام و جری شده بود که ماهیتابه میکوبوندن ...

واای😱😐

2738

داداشمم موهاشو تا شیش سالگی کوتاه نکردیم بلند بود 

بعد میشستم براش میبافتم کلی گل سر میزدم و لاکو اینا

عکساشو هم دارم الان هر وقت اذیت کنه میگم استوریشون میکنما کلا خلع سلاح میشه بچه😂😂😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

🤣🤣🤣🤣وحشی ستمگر

من یه بار کنترل تلویزیون رو زدم به دیوار انداختم گردن اون 

یه بار هی گفتم سوار دوچرخه شو تو بلد نیستی آقا اینم نشست رو میله دوچرخه به جای صندلی دوچرخه هم بزرگگگ خلاصه کار به بیمارستان کشید😐فقط دعا هر روزم اینه تو بزرگی (الانش)مشکلی براش به وجود نیومده باشه

دیگه یادم‌نمیاد🤔

خدایا شکرت ❤

منم یه بار لیوان شکوندم قایمش کردم داداشم از مدرسه اومد پاش رفت روش الهی بمیرم بخیه خورد هنوزم که هنوزه سربه سرم میزاره میوه گربه بود 😕😕😂😂😂

یه چند باری هم موقع کشتی منم اونجاش ناکار کردم هربار تا نیم ساعت تو شکمش خم بود ولی هیچی بهم نمی‌گفت زیاد 😢😢😢خیلی مهربونه خیییلی. 

یه بارم باهم خورشت پوست هنونه درست کردیم 😷😷

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
بیشتر ازارم این بود ی تیکه یخ داخل پیرهنش میکردم از پشت😌⁦✌🏻⁩

ممممنمم

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪

چرا هیچکس نمیاد تاپیکم🙁

اونا سرم بلا میاوردن😐😂😂😂بچه آخرم 

یادش بخیررر 

داداشم اذیتم میکرد میگفت تورو از پرورشگاه آوردیم منم باور میکردم :|😂یه بارم تمام سی دی هامو شکوند منم کُلی بازی دراوردم 

ابجیمم همیشه تمام مدل موها رو سر من اجرا میکرد موهامو میکشید دردم میومد گریه میکردم ولی بعدش میدیدم خوشگل شدم خوشحال میشدم😂😂ولی در کل خیلی دوستم داشتن تو همه عکسا همشون منو بغل کردن یا دستمو گرفتن 

تا دلت بخاد 

حواهر بزرگه بودم 

میبردمشون جلو افتاب رنگ چشاشونو ببینم چه رنگیه طفلیا غداب میکشیدن 

با چوب کبریت بینی شونو تمیز میکردم

میرفتم تو حیاطاب بازی میکردن لباسشون خیس میشد میزدمشون 😑😢🙈

ظهرا ب زور میخابوندمشون 😅 رو پام انقد تکون میدهدم ک سرگیجه میگرفتن طفلیا 

براشون قصه میگفتم یادش بخیر 

2706