2733
2734
عنوان

چجوری پریود رو برای پسربچه ها توضیح بدیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2983 بازدید | 129 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم خیلی خوبه اتفاقا که میخواید خودتون از الان براش توضیح بدید. توی همین سن هم اگر از دوست‌هاش بشنوه، اونچه که باید رو نمیشنوه، یا توی جو مسخره و تابو بودنش قرار میگیره حتی توی سنین بالاتر، اون‌موقع دیگه به سختی میشه ذهنیتش رو عوض‌ کرد یا جلوی کنجکاوی‌های بعدی رو گرفت.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟
2731
تو کتابای مدرسه هم دربارش توضیح میدن اگه اشتباه نکنم علوم سال هشتم

بچه کلاس سوم چهارمه 

هشتم دیگه وقتشه بفهمه

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)

اتفاقا خوبه الان که خودش متوجه همچین چیزی شده شما خودتون براش توضیح بدین سربسته

نه که بره بیرون از غریبه ها چیزای نامربوط و بدتر رو بفهمه خیلی خوبه پسرا هم این چیزا رو بدونن چه عیبی داره زودتر بفهمن و با طبیعت بدن مادر هاشون و خواهراشون اشنا بشن و دردها و سختی هایی که میکشن رو بفهمن 

این چیزا اصلا شرم اور نیست که بخواییم قایم کنیم کل چرخه حیات با این چیزاس مرد و زن هم نداره باید مردا هم به اندازه زن ها از این موضوع اطلاع و زن ها رو درک کنن

میتونین بهش بگین  یه چرخه طبیعی تو بدن خانم هاس که هر ماه تو یه روزای خاصی تکرار میشه و به ابن پد ها نیاز داره مثلا مامان تو اون روزا حالش خوب نیست و باید بیشتر استراحت کنه و به کمک ما نیاز داره باید بهش کمک کنین خونه اروم باشه شونه و گردن مامان رو باید ماساژ بدیم اون روزا تا کمتر درد بکشه

2738
من خودم از ۸ سالگی مادرم توضیح داد با این حال۱۴ پریود شدم اما خب بعضی دخترا ممکنه بلوغشون زودرس باش ...

خب چجوری باید شروع کرد چی باید گفت...دخترم ۶سالشه خیلی دغدغه اون زمان و دارم ک حتما قبلش اطلاعات داشته باشه 

تیکر رسیدن به آرزوم🤩
فکر کنم بهتره با ساختار بدن سایر پستاندارها آشناش کنید بعد بگید انسانم اینطوریه بعضی اوقات فکر می‌ک ...

چند سالتون بود دوتاتون؟

چقدر بامزه😂 

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
حالا اگه دختر بود یه چیزی..دلیل نداره بدونه..بنظر من🤷‍♀️البته میگن ب دخترا هم نگید تا ب سن بلوغ برس ...

کاملا مخالفم اگه نگیم تا خودشون بالغ شن ممکنه استرس بگیرن

با حتی توی مدرسه باشن و نوار رو نشناسن

فکر کنن بیمار شدن و...

این قطعا تفکر قرن ۲۱ نیست

2706