2737
2739

بچها من قبلا با یه نفر حرف میزدم بعد خودش بهونه اورد و کات کرد باهام بعد دوست اون اقا اومد و گفت بیا باهم باشیم و تو خیلی خوبی و این حرفا راسش منم واسه اینک سرم گرم بشه قبول کردم باهم حرف بزنیم ازشم خوشم نمیومد واسه همین گفتم وابستش نمیشم 

🔮💜خدایا دوستت دارم🔮💜اگه امضامو میبینید یه صلوات بفرستید برام💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه مدت که گذشت دیدم واقعا ادم خوبیه و کم کم خوشم اومد ازش در حدی که دیگ هیچ کسی رو جز اون نمیدیدم از هیچکس خوشم نمیومد اونم باهام خیلی خوب بود کلی تحویلم میگرفت و خلاصه رابطمون خیلی خوب بود

ولی به دوسش نگفته بود که ما باهم رابطه داریم و چند وقت بعد دوسش اومد و گفت برگرد من اشتباه کردم و دوستت دارم و قصدم ازدواجه منم گفتم نمیخام برگردم همه چی بین ما تموم شده

2738

بعد رفت به اون دوسش که باهم بودیم گفت بیاد واسطه بشه که باز ماباهم باشیم منم قبول نکردم از اون ب بعد اخلاقش از این رو ب اون رو شد انگار که ازمن سرد شده باشه 

من الان نمیدونم علت عوض شدنش دوستشه یا چیز دیگ...البته اینم بگم دوسش رابطه ما رو فهمید و باهاشم بد شده دیگ رفت وامد ندارن باهم