2733
2734
عنوان

کسی میتونه منطقی راهنماییم کنه؟؟؟ ی دختره ب شوهرم اس داد

| مشاهده متن کامل بحث + 3177 بازدید | 146 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بودم  باورنمیکردم

چ کنم انگار دلم میخواد ک باور کنم و بیخیال بشم. انگار نمیخوام بهش شک کنم دارم داغون میشم

✋🏼  لطفا تا وقتی نخواستم ازتون ، کسی جز استارتر لایک نکنه      ممنون✋🏼
منم گوشیو گرفتم گفتم ببین خانم من هیچ کاری با تو ندارم طرف حساب من شوهرمه فقط بگو ببینم این ب تو شما ...

به شوهرت بگو این مساله خط قرمز منه اگ ی بار دیگ اتفاق افتاد ن من ن تو !بترسونش..

فعلا که تموم شده دیگه جریان

2731
منم گوشیو گرفتم گفتم ببین خانم من هیچ کاری با تو ندارم طرف حساب من شوهرمه فقط بگو ببینم این ب تو شما ...

عزیزم به نظر من اون دختر بخاطر این گفته شوهرت شماره نداده که زندگیت خراب نشه.من حرفهای شوهرت و باور نکردم.

اما اگه اولین بارشه به نظرم با چند وقت سر سنگین بودن تنبیه ش کن و بشین سر زندگیت.

وگرنه من جای تو بودم باور نمیکردم اصلا به اشکهاش توجه نکن.اشک تمساح ریخته برات.

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
دیگه دست گذلشته رو قران ،پس باورش کن

شغلشو نمیتونم بگم. آره ولی باز میترسم دروغ باشه

2738
به شوهرت بگو این مساله خط قرمز منه اگ ی بار دیگ اتفاق افتاد ن من ن تو !بترسونش.. فعلا که تموم شده د ...

گفت غلط کردم فهمیدم چ غلطی کردم اگه یبار دیگه تکرار شد خبر مرگمو واسه مادرم ببرن و قسم خورد دیگه تکرار نشه

چ کنم انگار دلم میخواد ک باور کنم و بیخیال بشم. انگار نمیخوام بهش شک کنم دارم داغون میشم

بهترین کار همینه با شک زندگی کردن سخته بنظرم اگ دفعه اولشه حرف بزن بگو خط قرمزته بگو اگ یا بار دیگ اتفاق بیوفته نارحت میشی باهاش سرد باش چن روز !

حرف شوهرتو قبول کنی به نفع خودته

ادم معتقدیه ؟یا نه؟

خدا ‌و ائمه رو قبول داره ولی خیلی آدم معتقدی نیست. قبلا از قسم دروغ خیلی میترسید الانو نمیدونم

گفت غلط کردم فهمیدم چ غلطی کردم اگه یبار دیگه تکرار شد خبر مرگمو واسه مادرم ببرن و قسم خورد دیگه تکر ...

خب عزیزم پشیمونه دیگه ..خودتو نارحت نکن زندگیتو تلخ تر نکن..پشیمونه خوبه ..

2706