2737
2739
عنوان

کسی میتونه منطقی راهنماییم کنه؟؟؟ ی دختره ب شوهرم اس داد

| مشاهده متن کامل بحث + 3177 بازدید | 146 پست

ببین شوهرت اگر دوست نداشت این قد  به دست و پات نمیوفتاد حالا اگه بخوایم بدبینم به این قضیه نگاه کنیم شما ببخشش چون میگی بار اولشه ولی خیلی زودم کوتاه نیا ی چند روز سفت بگیر که حساب کار دستش بیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راست و دروغ ش چ مهم وقتی ن تو قصد طلاق داری نع شوهرت،،تو دادگاه هم قسم قرآن اتمام حجت،،باور کن و تمام کن یکم سر سنگین باش ،،ولی فراموش کن گاهی خوشکل مشکل کن برو سر کار ش ،،گل ببر کیک ببر ،،،،،شوهرت چرا سرده ناتوانی داره؟؟

خدا از دهنت بشنوه. الان ک یکی گفت حس شیشمم میگه دروغ میگه

حس شیشمی  وجود نداره همش چرته خودتو گول نزن .وقتی یکی به قران قسم میخوره یعنی پشیمونه داره راست میگه زندگیتو خراب نکن گلم

2731
دختره زنگید شوهرم برداشت ی الو گفت من گوشیو گرفتم بهش کلی فوش دادمو  اونم قطع کرد. دیگه هرچی به ...

دیوانه میخواست جواب بدی بگی من خواهرشم و ایشون خیلی از شما تعریف میکنن منم مشتاق شدم ببینمتون یه قرار بزار که دوست دختر خوشگل داداشمو ببینم بعد میشستی با دختره از آشناییشونو اینا حرف میزدی بعدم قششششنگ که موضوع برات روشن شد میریدی به دختره و اون شو۶ریکه خیانت میکنه 

دیوانه میخواست جواب بدی بگی من خواهرشم و ایشون خیلی از شما تعریف میکنن منم مشتاق شدم ببینمتون یه قرا ...

نمیدونم عقلم ب این چیزا نرسید انقدر حالم بد بود ک فرداش ک از خواب بیدار شدم هنوز آثار روانی و جسمیه دیشبو حس میکردم. بدنم هنوز سست و سنگین بود نمیتونستم راه برم راحت. دیگه فکرم ب این چیزا نرسید ولی الان پشیمونم چرا سر از کارشون درنیاوردم

✋🏼  لطفا تا وقتی نخواستم ازتون ، کسی جز استارتر لایک نکنه      ممنون✋🏼
2738
ببین شوهرت اگر دوست نداشت این قد  به دست و پات نمیوفتاد حالا اگه بخوایم بدبینم به این قضیه نگاه ...

فقط خودمو بااین دلداریا آروم میکنم. خودمم نخوام ب طور غریزی سرسنگینم. حتی زیاد نمیخندم

راست و دروغ ش چ مهم وقتی ن تو قصد طلاق داری نع شوهرت،،تو دادگاه هم قسم قرآن اتمام حجت،،باور کن و تما ...

آخه کارش جوری نیست ک همیشه حتما یجا باشه ک بتونم برم ببینمش.ن ناتوانی نداره نمیدونم چرا دکتر ک گفت واریکوسل داره فعلا هم ک بچه دار نشدیم. زیاد اهل رابطه نیست مثلا ماهی یکی دوبار مشکل خاصی هم نداره

حس شیشمی  وجود نداره همش چرته خودتو گول نزن .وقتی یکی به قران قسم میخوره یعنی پشیمونه داره راست ...

انشالله قسمش حقیقت باشه😔

عزیزم سعی کن خودت رو ازین این فکر ها نجات بدی و وابستگی به خودت رو بیشتر کنی تا وابستگی به شوهرت شک ...

خداروشکر ک زندگیتون آرومه. انشالله شوهر منم واقعا رو قسمش بمونه و تکرار نکنه