2737
2734
عنوان

کسی میتونه منطقی راهنماییم کنه؟؟؟ ی دختره ب شوهرم اس داد

| مشاهده متن کامل بحث + 3177 بازدید | 146 پست
منم گفتم خودتی و این حرفا. همونجا یجوری باهاش رفتار کردم ک همه فهمیدن ی چیزی شده. نفسمداشت بند میومد ...

وقتی خوابه گوشیو کش برو و شماررو بردار

Sometimes🖤itsbetterto     havenoone ,,,trustme,,,Some  people🥀      makeyoulohelier🖤🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا رسیدیم خونه و گفتم اگه نگی کی بود دیگه منو نداری و یجوری میرم ن تو پیدام کنی ن خانوادم. کلی هم گریه کردم و گفتم امشب نگی فردا میرم. بعد اومد نشست گفت راستشو میگم ولی باور کن حقیقته . گفت سرکار بودم ی دختره اومده گیر داده شمارمو بزن گفتم من متاهلم و ولم کن و از اون اصرار از من انکار. تا شمارشو داد دستم منم گرفتم ک بره. بعد اون نرفت و هی ادا میاورد منم بهش زنگ زدم گفتم ولم کن شمارتو میدم یکی از دوستام دست از سر من بردار. حالا دختره ول نمیکنه هی اس میده ک چی شد ب کسی ندادی و ...

✋🏼  لطفا تا وقتی نخواستم ازتون ، کسی جز استارتر لایک نکنه      ممنون✋🏼
تا رسیدیم خونه و گفتم اگه نگی کی بود دیگه منو نداری و یجوری میرم ن تو پیدام کنی ن خانوادم. کلی هم گر ...

شماره ش رو بذارید تو دیوار واسه نظافت😐

آخه یعنی چی؟ همون موقع که شماره می خواست باید می گفت خانم زنگ میزنم پلیس بیاد

2731

بهش گفتم شمارشوبگو گفت حفظ نیستم. دیگه شوهرم کلی قسم خورد ب جونه پدرمادرشو کلی هم گریه کرد و گفت غلط کردم خریت کردم. بغلم کرده بود و گریه میکرد میگفت اگه بری میمیرم هیچ وقت نگو میرمو ولت میکنم. گفتم باشه بزن رو قرآن ک همین بوده جریان و بگو سلامتی پدر و مادرم رو این قرآن اگه دروغ بگم. قبول کرد خواست بره قرآن بیاره ک دختره زنگ زد گوشیش

✋🏼  لطفا تا وقتی نخواستم ازتون ، کسی جز استارتر لایک نکنه      ممنون✋🏼
2738
2706