2733
2734
عنوان

بیش فعالی

341 بازدید | 6 پست

سلام خانوما لطفا اونایی که بیش فعالی کودکشان قطعا تشخیص داده شده راهنمایی کندد با چه علائمی تشخیص داده شد؟ پسرم امونم رو بریده میترسم بیش فعال باشه. ۴ سال تمام سن داره

سلام من پسرم بیش فعال 

تو امصام تاپیکم در مورد بیش فعالی هست 

من هم خواهرم از کودکی بیش فعال بود هم پسرم هست 

من از اول تا اخر بیش فعالی پسرم و خواهرم تو تاپیکم نوشتم 

علایماش 

تجربیاتم 

و ......

حتما به تاپیکم سر بزن ، کمکی از دستم بربیاد بهم بگو عزیزم

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام و درود😁
من مسعود رحیمی دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تهران هستم و به یاری سبزتان نیازمندم. سپاسگزارم که  در این پژوهش علمی کمکمون می‌کنید. نیاز داریم کودکان بیش فعال این بازی را انجام دهند.
😬
🙏🏻

✅✅در صورتی که کودک بالای 4 سال مى شناسيد که به بیش فعالی(ADHD) مبتلا است و درمان نشده یا اگر مبتلا بوده و درمان شده است، لطفا این پیام را برای والدین او ارسال کنید تا كودك بازي را انجام دهند :)

✅✅اين بازي براى تشخيص كودك مبتلا به بيش فعالى است.

🔴🔵🟢لطفا با آیدی زیر در تلگرام ارتباط برقرار کنید:
@Masi_rhm

شماره تماس : 09102908981

2728

من خواهرم کوچیکم دچار بیش فعالی بود مادرم خیلی اذیت میشد تا این که برای درمان رفتیم پیش دکتر آمنه ذاکری ایشون با تکنیک ها و درمان به روزی که به ما توصیه کردن ما رو تو مسیر بهبودی خواهر کوچیکم خیلی کمک کردند.