2733
2739
عنوان

جواب سوالم تو باشی اگر...(بیایید چالش اس ام اسی)

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 138 پست
شب بالاخره نگاه میکنه. تو این اوضاع خراب این روزا یه انرژی مثبت براشون بفرستیم.

حالا فرستادم محل چیزم نداده فعلا😐😂😂

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
من ک شوهرمو دوس ندارم دیگه مث قبل. جلو بقیه مخصوصا خانواده خودم خیلی باهام خوبه ک همه کف میکنن. اما ...

بفرست شاید یه بهونه بشه که بدونه تو دلت دوستش داری تا اونم دلش گرم بشه شاید خوب شد. 

امتحانش کن😊🙄🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بفرست شاید یه بهونه بشه که بدونه تو دلت دوستش داری تا اونم دلش گرم بشه شاید خوب شد.  امتحانش ک ...

حوصلشو ندارم. پیام عاشقانه میفرستم جواب نیمده 

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 
2731

مثله این پیام براش فرستادم 

تو رو میخوام درست مثل

شبی که ماهشو میخواد

مثل کشتی سرگردون

که بندرگاهشو میخواد

تو رو میخوام مثه خاکی

که بی تاب یه بارونه

مثه قلبی که دور از عشق

یه دم زنده نمیمونه

فک کردی چی جواب داده 

یه استکیر فرستاده 😍

اوج ذوقش همینه

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 
2740
اره از دهنش در رفت گفت همین بدتر عصبیم میکنه چرا از محبت شوهرم ب من اونا زجر بکشن بخدا من میبینم داد ...

شوهرم من جان ورد زبونشه

یعنی در هر حالت حتی نصفه شب بیدار بشه مینا جان صدا میزنه منو

البته خواهر برادرش هم با جان صدا میزنه

ولی یبار توی جمع منو بلند مینا جان صدا زد خواهرش گفت:هی میگه جان، جان، نوبرشو آورده🥴🥴🥴🥴

یعنی واقعا زجر کشید

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....
شوهرم من جان ورد زبونشه یعنی در هر حالت حتی نصفه شب بیدار بشه مینا جان صدا میزنه منو البته خواهر ب ...

وا باید خوشحال باشه زندگی داداشش خوبه محبت تو زندگیش هست

این دیگه چه خواهر شوهریه

داداش من ب زنش میگه جوجو چون اسمش سخته دختره خارجیه

بهش گفتم جلو دختره داداش جوجو چیه ادم به زنش میگه هانی دارلینگ سوییتی

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
ای جانم😂😂🤣🤣🤣🤣  خوشبخت باشید عزیزم چقدر انرژی مثبت هستین شما😍😍😍

قربونت برم سلامت باشی ان شاء الله یه عشق خوب و قشنگ بیاد تو زندگیت لذتشو ببری😉😊

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
وا باید خوشحال باشه زندگی داداشش خوبه محبت تو زندگیش هست این دیگه چه خواهر شوهریه داداش من ب زن ...

نمیدونم والا

حتی به خندیدنمون هم گیر میده

باور کن اگه ببینه باهم میگیم میخندیم به طور واضحی حالش گرفته میشه و اخم میکنه

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....
2706