2733
2734
عنوان

جواب سوالم تو باشی اگر...(بیایید چالش اس ام اسی)

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 138 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بی احترامی نمیکنه بجز یکی دو بار ک جلو اونا خواست منو ضایع کنه ک البته از خجالتش دراومدم همونجا . ...

بدبخت حقیقتو گفته😑😶😶😶

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
وای من مجرد بودم اینقدر دربه در نبودم🤣🤣🤣😂😂😂

ن بابا تازه 17 سالمه من سینگل ب گور الکی ه

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم
2731
چون میدونم الان این کار رو میکنه😬

بزا نگا کنه چشاش این سو و اون سو بشه

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
دیگه کمتر از قربونت برم ازش قبول نکن🤣🤣🤣

😂😂😂بزا بفرستم ببینم چی میگع

بدبخت حقیقتو گفته😑😶😶😶

اره از دهنش در رفت گفت همین بدتر عصبیم میکنه چرا از محبت شوهرم ب من اونا زجر بکشن بخدا من میبینم داداشم با زنش خوب و خوشن ایتقدر خوشحال میشم 

من بی احترامی نمیکنه بجز یکی دو بار ک جلو اونا خواست منو ضایع کنه ک البته از خجالتش دراومدم همونجا . ...

با دید مثبت نگاه کن شاید مثل شوهر من خجالت می کشه 😚😚 هر مردی یه مشکلی داره 

فقط 41 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم شوهرم روش نمیشه جلو بقیه بهم محبت کنه. 

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 

میشه واسم گزارش بزنید ؟؟ براتون صلوات میفرستم 

هر کی زد لایکم کنه.❤

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5065689/عکسمو-میزارم-شخصیتم-رو-حدس-بزنید?postId=155769992

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)
شاید نفهمه چی شد... همشو باید میفرستادی

دیگه فهمید دیگه

شاتشم ک فرستادم😄

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2706