2737
2734
عنوان

بیاید از خاطرت بامزه خاله بازی هاتون بگید😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1078 بازدید | 86 پست
آخه عزیزم چه کار میکنه؟😍🤗 ادامه میدادی میشدی کارگردان😁

یکسالش بیشتر نیست ولی به زبون خودش با عروسکا حرف میزنه میاره پیش من شیرشون بدم باید بغلش کنم تازه پوشکش هم کردم عروسکه رو😂

اتفاقا عااشق کارگردانی بودم وهستم هنوز هم تو ذهنم کلی سناریو میچینم🤦‍♀️

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهااا فکر کردم واقعا یکی بوده ،ببینم حالا اقاتون خوشگل بود؟؟؟

بللله😎😂اسمش هم روزبه بود🤦‍♀️ اون زمان این اسم خیلی به روز بود😂

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728
2738
همون یعنی اینقدر خلاقیت قابل توجیه نی اونم تو خاله بازی😂

اینکه خوبه تازه

من وخواهرم یه خاله بازی داشتیم مثلا زلزله زده بودیم یه قسمت خونه چادر زده بودیم یک هفته اونجا میخوابیدیم غذا میخوردیم 😂

من با خواهر زاده هام عروس بازی میکردیم و چادر نماز رو دامن درست میکردیم و کلی میکشیدیم ک مثلا دنباله داره😂😂بعد یبار و نوبت من بود عروس شدم بعد وسطش با خواهر زادم دعوام شد و اونم قهر کرد من از هر دوتاشون بزرگترم اینم رفت پیش دامادامون و ابجیم و داداشام گفت خاله عروس شده منو نمیزاره دامنشو بگیرم😐 با همون دامن داشتم خودمو دار میزدم 

شورشو در بیارین شورمو در میارم😐خطاب اونایی که ساقیشون جنس بد میده دستشون داستان تخیلی میگن😐بای 

من یه بار توی خاله بازیمون مثلا شب شد خوابیدیم یهو دیدم زیر بغلم اتیش گرفت نگو یدونه مورچه گازی رفته بود تو لباسم گازم گرفت 😂😂😂 همیشه هم تو خاله بازیام نقش بک زن خوشگل و همه چی تموم و بازی میکردم که کلی پول داشت که تموم نمیشد و سگ داشت و چنتا خدمت کار داعمم در حال خرید بود 😂😂😂😂 اما تو واقعیت هیچ چوخی نشدم 😂😂😂😂

2706