2733
2739

سلام

بیاید بگید چه کارهای رو میکردید و اون موقع فکر میکردی خاصی😂😂

من خودم با چادر برای خودم مو درست میکردم😂  و وقتی راه میرفتم احساس راپونزل بودن رو داشتم☺☺

یا از این پرده هاست که یه مدت میزدن جلو آشپز خونه دائم اونجا بودم و حس میکردم شدم بانو زلیخا😁🤣

یه بار هم شدیم خانه برمیگردم من آشپز برنامه😁😁

ما دکتر بازی میکردیم 😯😯😯😯😨😨😨😨اونم با پسرها محل الان میبینمشون  دلم میخاد  اسید بخورم

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

به زور میخواستم ب عروسکم شیر بدم😂😂😂🤭🤭🤭نمیخورد کثافت

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما با تکی  ومتکا دیوار درست میکردیم 😂😂

شالم یه طرفشو بلندتر میزاشتم پیچ میدادیم دور سرمون مث عربا می‌شدیم 😁😁😁

چادرم تا میکردیم مثلا بچمون بود 🙄🙄😂😂

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2731

وای یادش بخیرما مانتو میموشیدیم مثلا دانشجو بودیم با پسرا دوس میشدیم😂

حامله میشدیم😂

با چادر لباس عردس درست میکردیم هرفیلمی میدیدیم همونو بازی میکردیم😐یه بار خواهرم اوشین شد من خواهرشوهر اوشین۰😂با سیخ چوبی گل سر درست کرده بودیم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738

تو خاله بازی ها همیشه دوستام منو عروس میکردن روزی 4 بار عروس میشدم  الان همه شون عروس شدن من 28سالمه مجرد درخدمت شما 😕

فقط خودت باش بهتر از اونیه که تظاهر کنی به اونی که نیستی  خداوکیلی 99/9/10 بگین درچه حالید اوضاعتون چطوره اخه مارو کشتید با 99/9/9  
به زور میخواستم ب عروسکم شیر بدم😂😂😂🤭🤭🤭نمیخورد کثافت

وایی یه بارم من به این عروسک ها که آب میخورن دستشویی میکن شیر دادم ۳ روز بود دستشویی نمیکرد😐😐

بعد زن عمو بالا گرفتش بازی کن با پسر عموم یهو ریخت روش شیر ترش شده بود زن عموم رفت حموم تا بوش رفت😁😀

من با گچ برنج درست میکردم،با علف های هرز هم خورشت،،،،

غذامو بار گذاشتم رفتم پیش آقامون (رامین همبازی بچگی)اومدم دیدم خواهر یکی از همبازی هامون برداشته خوردتش،،،یاااا حسین غریب 😆😆😆😆😆😆😆

ما دکتر بازی میکردیم 😯😯😯😯😨😨😨😨اونم با پسرها محل الان میبینمشون  دلم میخاد  اسید بخو ...

منم🤪🤪🤪😐

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
وای یادش بخیرما مانتو میموشیدیم مثلا دانشجو بودیم با پسرا دوس میشدیم😂 حامله میشدیم😂 با چادر لباس ...

دقیقاً 😂😂😂👍

معلومم نبود بابای توله هامون کی بود فقط اینو میدونستیم که حامله ایم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2706