2737
2739
عنوان

آمپول زیر پوستی درد داره؟؟؟؟؟

1037 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها خوبین . دکتر بهم آمپول اف اس اچ داده زیر جلدیه کیا تا حالا آمپول زیر پوستی زدن چقد درد داره من میترسم

ای خدای مهربون به حق این ماه مبارک هیچ زنی رو چشم انتظار مادر شدن نذار یا الرحم الرحمین❤😘خدایی که برای من خواست برای شما هم میخواد فقط ازش بخواین هر روز و شب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه مامانم زده

میگن درد داره؟

ای خدای مهربون به حق این ماه مبارک هیچ زنی رو چشم انتظار مادر شدن نذار یا الرحم الرحمین❤😘خدایی که برای من خواست برای شما هم میخواد فقط ازش بخواین هر روز و شب 
2731

شوهرم میزد آلتبرل برا رماتیسم‌مفصلی.

خودشم تزریق میکرد چون سوزنش نازک و کوتاهه درد کمتری نسبت ب سوزنای معمولی داره

کاش یکی بود مثل گوگل ....تا میگفتی پ میگفت پیتزا ...پول ....پاریس....پدرشو دربیارم ...
2740

موقعی که سوزن فرو میره تو پوست یکم میسوزه دردش مثل فرو رفتن سوزن خیاطیه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
روش نوشته sc یا id؟

دکتر گفت زیرجلدی

من یک بار زدم ضد حساسیت بود و اصلا درد نداشت

مرسی گلم

نه بعصی هاشون اصصصصصلا درد نداره و بعضی هاشون یکم درد داره....من روزی دوتا میزنم.. امپول اف اس ا ...

عزیزم برا بزرگ شدن تخمک بیستا روزی چهارتا تو یه سرنگ 

2706