2733
2734
عنوان

مشکوک شدم به شوهرم

564 بازدید | 41 پست

دوسال پیش یه اسمی تو گوشیش سیو بود تا زنگ میخورد قطع میکرد میرفت سروقت گوشیش پیام میداد یه روز گوشیش باز بود دیدم پیام عاشقانه اس تا اومدم اسکرین بگیرم بفرستم برا خودم همش پاک کرد گف توهم زدی سر صبح من شماره طرف رو برداشتم نه واتساپ،داشت نه تل هیچی  زنگ زدم بهش جواب نداد اما به شوهرم گفته بود انگار شماره منو داشت گذشت تا من گوشیم و خطم عوض کردم شماره اونو ندارم اما دیدم اسم اون طرف باز سیو شده زنگ خورد البته شوهرم یه رفیق به اون اس داره،که،اصلا ایران نیس  یه ساله رفته  میرم سروقت گوشیش هیچی توش نیس ..راستش نمیخوام به روش بیارم که اخرش بگه توهم زدی فعلا دارم حواسم جمع میکنم مدرک ازش بگیرم اما تو گوشیش هیچی نیس ..به،نظرتون اینقدر خنگه باز با اون اسم قبلی سیو کنه؟؟ اصلا شک من به جاس یا به خاطر اینکه تازه زایمان کردم هورمون هام قاطیه؟؟؟؟ چی جوریه میشه ازش مدرک جمع کرد این شماره رو هم برداشتم بازهم نه تل داشت نه واتساپ دوسال پیش پیامی که دیدم این بود کره خر اخه من دلم میاد تو رو ناراحت کنم اینو شوهرم بهش گفته بود نرسیدم قبلیا بخونم سر رسید خودش هنوز هم نفهمیدم  طرف دختر بود یا پسر

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

این ادبیات شوهرت نشون میده طرف مرده فقط مردا موقع حرف زدن همو فحش میدن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این ادبیات شوهرت نشون میده طرف مرده فقط مردا موقع حرف زدن همو فحش میدن

اخه بعدش انگار داره دلجویی میکرد ... بعدش هم طرف زنگ زد رو گوشیش من ج داد اصلا حرف نزد یعنی من ساکت بودما فقط از طریق پیام در ارتباطن واتساپ و تلکرام هم نداره این شماره

2740
چی بگم اخه،خواهر دونبال دردسر میگردی برا چی زندگیرو ب خودت زهر میکنی با این فکر و خیالا.

اخه حس میکنم یه خبرای هس اینجوری بیخیال نمیتونم باشم

وقتی پاک میکنه یعنی چیزی مخفی کرده کافیه برنامه بکاپ روی گوشیش نصب کنی اگر پاک کنه برمیگردونه.

پاک کردن  دلیل نمیشه که مخفی میکنه منم پیامای دوستام و پاک میکنم یعنی یه چیز مخفی دارم ؟

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
اگه شمارش و داری  زنگ بزن  به همون شماره   با تلفن بیرون زنگ بزن

با شماره خودم و چند تا خط از دوستام زنگ زدم اصلا ج نداد فقط خط من که بود به شوهرم گفته بود ...همون دو سال پیش .. اسم  طرف رو علی سیو کرده اسم دوستشه بعد گف تو به علی زنگ زدی گفتم نه گف اون گفته گفتم شماره؟ام از کجا اورده که میدونه منم گف یه بار با گوشیت بهش زنگ زدم قبلا  اما این اقای علی الان یک ساله خارج از ایرانه

کرخر حرف،عاشقانه س؟سو ظن پیداکردی گلم..حساس،شدی

گفته بود اخه کره خر من دلم میاد تو رو ناراحت کنم  این دلجویی میکردانگار بعدش هم  تمام پیام رو پاک کرد دوسال پیش چرا نذاشت بخونم گفت توهم زدی