2737
2739
عنوان

مشکوک شدم به شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 41 پست
بابا چرا از جدایی حرف میزنی هیچی نشده  ای بابااااااا   یعنی چی،   اول مطمئن ...

اگر بهش بگم  فلان چیز ر دیدم یا بهت مشکوکم واینا خودش طلاقم میده اخه میگه اعتماد داشته باش بهم وقتی تا نصف شب بیرون با دوستات بودی میگه من چیزی نگفتم  هیچ وقت چک نکردم کجا هستی با کی هستی  من یهو به همچین ادمی نمیتونم بدون مدرک تهمت بزنم خیانت میکنی

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

فقط‌ی راه داره   وقتی شوهرت خونه نیس و گوشیش دسته شماست  یا رفته حمومی جایی   به اون شماره پیام بدی 

میدونم خدا پشتمه و همیشه هوامو داره و ناامیدم نمیکنه 😍🥰 خدا جون دوستت دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید دوست نداشته حرفاش و بخونی منم با دوستام چت میکنم پاک میکنم دلم نمیخاد شوهرم ببینه شوهرمم شاید د ...

خودش دست به گوشی من نمیزنه ها .. خدا کنه همین باشه

اگر بهش بگم  فلان چیز ر دیدم یا بهت مشکوکم واینا خودش طلاقم میده اخه میگه اعتماد داشته باش بهم ...

ببین چقدر بهت اعتماد داره اگه خودش کاری میکرد تو هم تو تگنا میزاشت بهش اعتماد داشته باش بنظرم یه روانشناس برو بهت دارو میدن آروم میشی این شک رو از دلت از بین میبره خودت هم آرامش داری انقدر خود خوری نکن 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2731
اگر بهش بگم  فلان چیز ر دیدم یا بهت مشکوکم واینا خودش طلاقم میده اخه میگه اعتماد داشته باش بهم ...

ای بابا   خب بهش بعنوان مردت اعتماد کن  اینجور فقط خودت اذیت میشی 

خودش دست به گوشی من نمیزنه ها .. خدا کنه همین باشه

همینه خیالت راحت عزیزم بد به دلت راه نده انرژی منفی به زندگیت نده حتی اگه همچین کاری هم نکنه با این انرژی که به زندگیت میدی اتفاق میوفته 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

بنظرم داستانهای خیانت و اینکه مردی به زنش خیانت کرده و از این چیزا اصلا نخون، خیلی رو ذهن و روان تاثیر میزاره این چیزا 

گفته بود اخه کره خر من دلم میاد تو رو ناراحت کنم  این دلجویی میکردانگار بعدش هم  تمام پیام ...

خواسته جلب توجه کنه ..ببین یک دوستی،داشتم همین چندشب،پیشا میگفت نشسته روبروش شوهرش،گفته بذار زن صیغه کنم و عشق،قبلی م برگشته..دوست منم ارام برخوردکرده اما وقتی شوهره خوابیدحالش خراب بود.اصن یه وضعی .گریه و هزارمکافات..اما جلوی شوهره اصلا..میگفت گفته میخام خودت خبرداشته باشی و راضی،باشی اینم گفته بودمن میرم.شوهره گفته بودنه بمون .موقّت میگیرمش..خلاصه سرتو.دردنیارم خواهردوستم گفت صبرمیکنم تا مدرک دستم بیادچندروزی گذشت این دخترهمچنان حالش خراب.. شوهره اومده بودکه بخدا به پیربه پیغمبرخاستم بسنج مت.خاستم جلب توجه کنم ببینم چقد رووم حساسی حالا رفیق ما درحال بحث و جدله به کنار.کاره شوهره خیلی مزخرف،بود.میخام بگم مردا اینقده بچه ن...متوجهی؟تا میتونی ظنّ بدنکن..مراقب،باش اما بی،سرصدا..

الهی و ربی من لی غیرک
2740
بنظرم داستانهای خیانت و اینکه مردی به زنش خیانت کرده و از این چیزا اصلا نخون، خیلی رو ذهن و روان تاث ...

اینجا خیلی میخونم بعد داستان دلربا خیلی روم تاثیر داشت حس میکنم بعد اون شک افتاد به دلم

اینجا خیلی میخونم بعد داستان دلربا خیلی روم تاثیر داشت حس میکنم بعد اون شک افتاد به دلم

اوووه    اون که خیلی بد بود    رو من هم تاثیر گذاشت    ولی چند روز بعد بهتر شدم  خیلی داستان بدی بود   فراموشش کن     پس همون روت تاثیر گزاشته و داستانهای اینجا    فکر بد نکن دیگه     شوهرت رو دوس داشته باش 😄

خواسته جلب توجه کنه ..ببین یک دوستی،داشتم همین چندشب،پیشا میگفت نشسته روبروش شوهرش،گفته بذار زن صیغه ...

اره دارم سعی میکنم حواسم جمع کنم اما با نوزاد 10روزه سخته

اخه بعدش انگار داره دلجویی میکرد ... بعدش هم طرف زنگ زد رو گوشیش من ج داد اصلا حرف نزد یعنی من ساکت ...

انشالله ک چیزی نیست و ی سوءتفاهمه ولی حواستو بیشتر جمع کن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘