2733
2739
عنوان

شوهرای شما چجورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 35 پست
من به اون مدل اخلاقش عادت داشتم که همش میچسبید بهم الان میگه چون تو‌همش غر میزنی من فرار میکنم باعث ...

آخ آخ اصلا تودوره نامزدی غرغرنکن بخدا برعکس من درحدیه گلایه ولوس بازی اونم نرم میشه بهش میگم درکت میکنم الان بیشتر مسولیت داریو بفکرایندمونی بخاطرهمین دیرمیای میریم بیرون بدش میبینم یکم مهربون شده خلاصه بازبون خرش کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی شد که یهو بهتر شد؟ کار خاصی کردی؟

نه فقط سعی کردم کمتر به پر و پاش بچیچم. همش ننالم 

قبلا خیلی مشکلات داشتیم و میخواستم همه رو حل کنم! اینا باعث میشد اون درگیر مشکلات بشه و ازم دور بشه

تو دوران عقد هم همینطور ... همش درگیر خرید و برنامخ ریزی و همه چی رو بالا پایین میکردم... وقتایی ک از هم دور بودیم هم همش میگفتم چرا نمیگی دوسم داری چرا فلان نمکنی و... اینا رو ک میگفتم، ناخوداگاه اون کمتر میگفت

دیگ الان ک از خانوادش ناراحت میشم نمیگم چیزی. چون اگر بگم ابراز احساسش کمتر میشخ

یا اینکه دیر اومدی ،زود رفتی، دیر جواب دادی، چرا نمیگی دوسم داری  کی فلان کارو میکنی

زندگیمو میکنم و خودم رو دختر خوب نشون میدم و گاهی دلبری میکنم. اینجوری بقیه  مشکلاتمم حل شده

دلتنگتم..از اینجا ک هستم تا انجا که هستی... وجب به وجب..دلتنگتم.. ....دلم برات تنگ شده نفس من. جون من .عمر من..پسر کوچیک مامان...شایانم...... برای مادری ک جگر گوشه اش در خاک است..در خواب است.  دعا کنید.. دعا کنید خدا دوباره بهم فرزند بده..خیلی زود.. 
مشکل از اینجاست که ما زنها خیییلی زود وا میدیم و شروع میکنیم به ابراز عشق و علاقه و جایی خالی نمیگذا ...

چقدر خوب توضیح دادی

ممنون حتما این کارو سعی میکنم انجام بدم

2731