2703
2553
عنوان

شوهرای شما چجورین؟

455 بازدید | 35 پست

ما ۵-۶ ماهه عقد کردیم نامزدیم

شهر های دور هستیم، حدودا ۱۰-۱۲ ساعت فاصله

بیشتر شب ها با تلفن حرف میزنیم و کم میبینیم همو

نامزدم قبل عقد زیاد ابراز احساسات میکرد همش میگفت عقد کنیم هرشب پیشتم و... الان خیلی سرد شده کوچکترین ابراز احساساتی هم نمیکنه انگاری ما ۵۰ ساله زن و شوهریم، انگار نه انگار تازه نامزد هستیم، دوستامو میبینم همش توی ک و ن نامزدشونن ولی مال من سرد و خشک و بی روح

منم همش بهش تیکه میندازم که انگاری من شوهر تو هستم ازبس قربون صدقه ات میرم اونم خودشو میزنه به اون راه

ما که دوریم من انتظار دارم حداقل با زنگ و پیام یه ذره بهم توجه کنه ابراز احساسات کنه ولی یه جورایی بیخیالم شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

ماهم دور بودیم، خیلی سخته دوری. اما صب تا شب اس و زنگ میزدیم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

خب اینو بهش بگو که تو قبلا خیلی ابراز احساسات میکردی الان چی شده که باهام سرد شدی 

البته تقصیر خودتم هست زیاد برای ابراز احساسات تو پیش قدم نشو بذار اول اون پیش قدم بشه احساسشو بیان کنه بعد تو بیان کن 

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

والا ماتونامزدی همش باهم بودیم الان اینیم خدا آخر عاقبتتونو بخیر کنه

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
2706