2733
2734
عنوان

شوهرای شما چجورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 35 پست

حتما علتی داره

توهم یمدت سرسنگین بشو باهاش ببین چی میشه 

یا باهاش صحبت کن بگو اگه مشکلی هست اگه چیزی شده من همیشه هستم پیشت شاید یه مشکلی براش پیش اومده 

شوهر منم وقتی ذهنش درگیر باشه اصلا یه ادم دیگس

شورشو در بیارین شورمو در میارم😐خطاب اونایی که ساقیشون جنس بد میده دستشون داستان تخیلی میگن😐بای 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرا انقد میچسبی بهش

خوب من خیلی دوسش دارم نمیتونم جلوی خودمو بگیرم همش ازش تعریف میکنم همش میگم قربونت بشم عشقم فلان

اون اصلا نمیگه، درصورتی که قبلا میچسبید بهم شدییید

بستگی ب طرفت داره ماکلاتیکه کلاممنون دردت ب قلبم وبجونم وایناس مخصوصاشوهرم اونروزرفتم مغازش جلومشتری گفت همه کسم بعدمن خجالت کشیدم بهش گفتم جلوغریبه نگواماخب عادت کردیم کلامحبتیه زبونی  ها😁یادش بخیرنامزدی وعقدودوستی حسابی دوررم بودالان دوتابچه داریم 3سالم ازدواج کردیم

تواول خودت مهمی قول بده قوی باشی😶
2728

ما دوران نامزدی همینوری بودیم. هر روز قربون صدقم میرفت و ابراز محبت میکرد تلفنی

بعد عقد کمتر شد چون باور داشت دیگ مال خودشه

بعد عروسی اوایل خوب بود بعد خیلی کم شد خیلی خیلی کم تا سه سال همینجوری بود الان دوباره خوب شده. بی هوا میبوسه و بقل میکنه و ابرزاز احساسات میکنه

دلتنگتم..از اینجا ک هستم تا انجا که هستی... وجب به وجب..دلتنگتم.. ....دلم برات تنگ شده نفس من. جون من .عمر من..پسر کوچیک مامان...شایانم...... برای مادری ک جگر گوشه اش در خاک است..در خواب است.  دعا کنید.. دعا کنید خدا دوباره بهم فرزند بده..خیلی زود.. 
2740

الهی منم چون بانامزدم دوس بودیم الان تازه عقدکردیم دوره دوستیمون بیشتر بیرون بودیموشادتر بودیم اماالان فقط شده تلفنی یاخیلی کم همو میبینیم بااینکه خونه هامونم نزدیکه تویه منطقه هستیم درکت میکنم 

الهی منم چون بانامزدم دوس بودیم الان تازه عقدکردیم دوره دوستیمون بیشتر بیرون بودیموشادتر بودیم اماال ...

من به اون مدل اخلاقش عادت داشتم که همش میچسبید بهم

الان میگه چون تو‌همش غر میزنی من فرار میکنم باعث سردی میشی

الهی منم چون بانامزدم دوس بودیم الان تازه عقدکردیم دوره دوستیمون بیشتر بیرون بودیموشادتر بودیم اماال ...

هر چی قایمکیش بهتره😉😉😉

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
خوب من خیلی دوسش دارم نمیتونم جلوی خودمو بگیرم همش ازش تعریف میکنم همش میگم قربونت بشم عشقم فلان او ...

مشکل از اینجاست که ما زنها خیییلی زود وا میدیم و شروع میکنیم به ابراز عشق و علاقه و جایی خالی نمیگذاریم همسرمون پر کنه..

خواهرانه میگم اشتباه من رو مرتکب نشو در ازاء هر ده تا ابراز علاقه ی همسر شما یک بار ابراز علاقه کن در ازاء ده دسته گلی که نامزدت برات اورد شما فقط یک شاخه گل بده و در ازاء ده بوسه فقط یک بوسه...در ازاء ده پیامک و ده تماس یک پیامک و یک تماس

اینا قانون دلبری در دوران عقد و نامزدی هست 

که متاسفانه ما اونقدر اسیر احساسات پاک و صادقانمون هستیم که این اداب رو فراموش میکنیم.

از همین الان شروع کن به رعایت قوانین و نکته ی دیگه هیییچ وقت گله نکن چرا ابراز محبت نمیکنی چرا توجه نمیکنی و ..که نتیجه ی کاملا معکوس میده..اینا تجربه ی من هستند از اشتباهاتم در ابراز عشق و محبت

من به اون مدل اخلاقش عادت داشتم که همش میچسبید بهم الان میگه چون تو‌همش غر میزنی من فرار میکنم باعث ...

عزیزم غرنزن بهش بجاش توزنگ نزن ولی وقتی اون زنگ زدکلی خوشحالی کن تشکرکن زنگ زده وبگوخوشحال شدم صداتوشنیدم واین حرفهاتاترغیب بشه بازم اول اون زنگ بزنه

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
2706